Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. septembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Do pivovaru Hurbanovo opäť zavítali tisícky návštevníkov

BRATISLAVA 17. septembra – Hurbanovský pivovar bol počas uplynulého víkendu aj po štvrtý raz príťažlivým lákadlom pre návštevníkov Dňa otvorených dverí. Milovníkov piva a ich rodiny neodradilo ani chladnejšie počasie a prehliadku pivovaru absolvovalo v tomto roku až 2500 ľudí. Mnohí ďalší si vychutnali bohatý program na pódiu aj mimo neho a skvelé pivo za bezkonkurenčnú cenu.

Už tradične bola hlavným lákadlom pre všetkých milovníkov zlatého moku prehliadka najmodernejšieho pivovaru na Slovensku. Počas prehliadky sa dozvedeli všetko o tajomstve varenia piva a mali možnosť vidieť plniace linky na výrobu pivných plechoviek a PET fliaš v plnej prevádzke. Jedinečný zážitok si z prehliadky odnieslo až 2500 návštevníkov. Znalci piva si zároveň mohli rozšíriť svoje vedomosti o pive a jeho správnom čapovaní v Abecede pivára obchodného sládka Karola Franceho, či spoznať správny postup podávania piva Heineken metódou Star Serve od majstra čapovania Martina Meliša.

Lákavé atrakcie a aktivity pre malých aj veľkých boli opäť pripravené vo FUN zóne a o výbornú atmosféru sa postaral obľúbený moderátor Tomaggio. Čerešničkou na torte celého programu bolo večerné vystúpenie hudobnej skupiny Peter Bič Projekt.

„V tomto roku náš Deň otvorených dverí trochu preverilo počasie, ale podľa reakcií návštevníkov sme obstáli výborne,“ hovorí manažérka korporátnych vzťahov spoločnosti HEINEKEN Slovensko Hana Šimková a dodáva: „O to viac si vážime všetkých, ktorí vytvorili úžasnú atmosféru už štvrtého ročníka Dňa otvorených dverí nášho pivovaru v Hurbanove.“

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Slovákov poteší nový český prémiový ležiak Krušovice Bohém Vianoce a Prazdroj k sebe jednoducho patria

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.