Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. marca 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

DKV rozširuje ponuku spojenia medzi prístavmi Calais a Dover

BRATISLAVA 26. marca – Spoločnosť DKV Euro Service, popredný poskytovateľ služieb pre dopravcov, ponúka od marca nové možnosti prepravy medzi prístavmi Calais a Dover. Ako autorizovaný distribútor spoločnosti MyFerryLink pre Českú republiku a Slovensko môže DKV svojim zákazníkom ponúknuť okrem doterajších 22 odchodov medzi Francúzskom a Anglickom ďalších až 13 možností denne. „Nadviazanie spolupráce s najmladším operátorom na trase Calais–Dover vítame s veľkým potešením. MyFerryLink prevádzkuje moderné lode s príjemným prostredím, ústretovým personálom, širokým výberom chutných jedál a vysokou úrovňou ďalších sprievodných služieb. Verím, že naši zákazníci budú s novou ponukou spokojní,“ hovorí Ondřej Pavlík, výkonný riaditeľ slovenskej a českej pobočky DKV.

Spoločnosť MyFerryLink, založená v roku 2012, prináša so svojou flotilou kvalitných lodí, francúzskou atmosférou a férovým prístupom do trajektovej prepravy sviežeho, mladého a moderného ducha. Na lodiach Rodin a Berlioz, pendlujúcich pod francúzskou vlajkou medzi Francúzskom a Anglickom, je miesto pre 1 200 až 1 900 cestujúcich, 110 až 120 nákladných vozidiel a 480 až 700 osobných áut. Ďalšiu kapacitu až pre 85 kamiónov ponúka modernizovaný trajekt Nord Pas-de-Calais, ktorého interiér je zariadený s ohľadom, na maximálne pohodlie vodičov kamiónov. Nord Pas-de-Calais ponúka až šesť odchodov z Calais aj Doveru denne. Všetky tri lode prevádzkovala v nedávnej minulosti zaniknutá spoločnosť SeaFrance, ktorej skúsení zamestnanci sa podieľajú aj na chode nového operátora MyFerryLink.

Jean Michel Giguet, generálny riaditeľ MyFerryLink, približuje filozofiu novej trajektovej spoločnosti nasledovne: „Zákazníci musia byť na prvom mieste, aby sme znovu získali popularitu a podiel na trhu, ktorý nám patril v minulosti. Model „zamestnanec-akcionár“, ktorý sme prijali, motivuje k ústretovému jednaniu so zákazníkom a bezchybnému servisu.“

DKV EURO SERVICE GmbH + Co. KG je jednou z vedúcich servisných spoločností v oblastiach logistiky a cestnej prepravy, ktorá už od roku 1934 ponúka profesionálom v doprave nespočetné množstvo služieb zameraných na optimalizáciu nákladov a efektívne riadenie vozových parkov na európskych cestách. Medzi ne patria napríklad bezhotovostné platby za produkty a služby u 54 000 obchodníkov so širokým portfóliom ponúkaných značiek, a tiež služby jednorazovej úhrady mýta alebo vrátenie dane z pridanej hodnoty a spotrebnej dane.

V roku 2012 predstavoval obrat skupiny DKV v Európe 5,34 miliardy eur. Spoločnosť je zastúpená v 42 krajinách a zamestnáva vyše 680 pracovníkov po celej Európe. V uplynulom roku bolo v obehu 1,9 milióna servisných kariet DKV u 98 000 zákazníkov. V roku 2012 bola karta DKV vyhlásená ôsmy krát za sebou „Najlepšou značkou“ v kategórii palivových a servisných kariet.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

DKV Mobility a 4Fleet Group rozširujú spoluprácu na Rakúsko Automatizovaná úhrada mýta s DKV Box Europe už aj na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.