Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. septembra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Dizajn patrí do skutočných domovov!

BRATISLAVA 19. septembra – Súčasťou štvrtého ročníka medzinárodného festivalu súčasného dizajnu Dizajnvíkend Bratislava bude aj prezentácia spoločnosti IKEA.

V IKEA veríme, že výrobky s dobrým dizajnom by nemali byť určené len pár vyvoleným. Mali by byť dostupné mnohým, no predovšetkým by mali byť súčasťou skutočných domovov. Kolekcia IKEA PS, s ktorou sa bude IKEA prezentovať na bratislavskom Dizajnvíkende je dizajnovým vyhlásením IKEA. Kladie dôraz na špičkový škandinávsky dizajn, no zároveň si zachováva to, čo robí IKEA jedinečnou – cenovú dostupnosť a kvalitný dizajn pre mnohých ľudí. Tohtoročná kolekcia IKEA PS 2012, už siedma v poradí, je inšpirovaná viac ako 60-ročnou históriou IKEA. Predstavuje dizajn v novej forme a funkcii, z nových materiálov a navyše trvalo udržateľný.

IKEA bude mať svoje zastúpenie aj na Pecha Kucha Night, 20. septembra o 20.20 hod., kde sa predstaví interiérová dizajnérka IKEA Eleni Kliamenaki. Stretnúť sa s ňou budete môcť aj na raňajkách s dizajnérmi v piatok 21.9. o 10.00 v Pisztoryho paláci na Štefánikovej ulici č. 25. Srdečne vás pozývame na stretnutie s dizajnom!

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Ľan/Lab Leto v neónových farbách. Ako vyzerá unikátna torta inšpirovaná bezdymovou limitkou?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.