Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. augusta 2013 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Direct banka ZUNO bola ocenená za inovácie

BRATISLAVA 27. augusta – Direct banka ZUNO sa dostala na shortlist 2013 Global Banking Innovations Awards, ktoré už tretí rok udeľuje asociácia BAI-Finacle. Toto globálne ocenenie hodnotí inovácie v odvetví retailového bankovníctva, ktoré pozitívne ovplyvňujú spokojnosť zákazníkov, bankovú efektivitu a ziskovosť. ZUNO sa dostalo medzi finalistov v kategórii Internal Process Improvement za svoju štandardizovanú implementáciu internetového bankovníctva na zelenej lúke vo všetkých krajinách, v ktorých pôsobí.

“Sme veľmi radi, že ZUNO bolo ocenené na medzinárodnej úrovni v tak prestížnej súťaži akou je Global Banking Innovations Awards vyhlasovaných BAI-Finacle,“ uvádza Slavomír Mizák, šéf IT v ZUNO.“Spustenie našej banky na slovenskom a českom trhu bol komplexný projekt po obchodnej aj technologickej stránke, pretože v tom období neexistoval žiadny podobný model fungujúci súčasne na viacerých trhoch. Preto sme si museli vytvoriť náš vlastný, prakticky od úplných základov, prispôsobiť a integrovať viacero riešení tak, aby podporovali naše špecifické potreby.”

Direct banka ZUNO, pôsobiaca na Slovensku a v Českej republike, poskytuje internetové a mobilné bankovníctvo viac ako 185 000 klientom, zaviedla štandardizovaný bankový obchodný model. Vďaka tejto online platforme sa jej tak podarilo vytvoriť nízkonákladový operačný model.

Porota, ktorá bude rozhodovať o víťazoch v 4 kategóriách, je zložená z významných medzinárodných expertov a profesionálov z oblasti retailového bankovníctva. Porota taktiež udelí dve dve špeciálne ocenenia: víťaz v kategórii Most Disruptive Innovation a celkový víťaz v kategórii Most Innovative Bank. Vyberať bude zo všetkých nominácií.

Víťazi budú vyhlásení 5. novembra 2013 na oficiálnom galavečeri, ktorý je súčasťou trojdňovej konferencie organizovanej spoločnosťami BAI a Finacle v Denveri v USA. Táto konferencia je prvou výročnou konferenciou a zároveň výstavou v oblasti retailového bankovníctva, ktorej sa zúčastní niekoľko tisíc vedúcich bankových pracovníkov z viac ako 40 krajín sveta. Pre viac informácií o Global Banking Innovations Awards navštívte oficiálnu webovú stránku www.baiglobalinnovations.com.

Ďalšie informácie o slovenskom zastúpení ZUNO BANK AG nájdete na www.zuno.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Eviden predstavil portfólio riešení, ktoré umožnia využiť AI naplno Súťaž kamenných predajní Visa Slovak Top Shop 2023 vyhrala čokoládovňa LYRA z Ivanky pri Nitre

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.