Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. apríla 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Detský fond Slovenskej republiky má novú riaditeľku

BRATISLAVA 14. apríla – Doterajšia riaditeľka Alena Synková viedla Detský fond Slovenskej republiky od roku 1995. „Po 20-tich úžasných rokoch v Detskom fonde cítim, že prišiel čas na zmenu. Preto som sa rozhodla odísť z pozície riaditeľky a odovzdať štafetu tejto krásnej a užitočnej práce ďalej,“ zdôvodnila svoje rozhodnutie Alena Synková, ktorá aj naďalej ostáva členkou predsedníctva Detského fondu SR, ako aj Správnej rady Konta Bariéry.

Novou riaditeľkou Detského fondu Slovenskej republiky je od 13. apríla 2015 Alena Kuišová. „Dôvera, ktorú som dostala, je pre mňa veľkým záväzkom a zároveň obrovskou výzvou. Veľmi si vážim a úprimne obdivujem prácu každého jedného človeka v Detskom fonde. Alene Synkovej ďakujem za všetko, čo dlhé roky s obrovským nasadením robila pre deti, ktoré potrebujú našu pomoc.“

Alena Kuišová pôsobila viac ako 10 rokov v elektronických médiách. V televízii Markíza sa ako redaktorka a moderátorka venovala prevažne politickému spravodajstvu, pôsobila v spravodajstve vznikajúceho Rádia Viva, ktorému neskôr aj šéfovala. Od roku 2005 sa venuje tiež komunikačnému poradenstvu, PR a media relations. Od apríla 2012 do apríla 2014 bola poradkyňou pre komunikáciu a médiá a hovorkyňou Kancelárie verejného ochrancu práv.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Lásku niekedy nezmení ani čas…. Nicholas Sparks a novinka Prianie Výrobky produktového radu Z lásky k tradícii opäť zabodovali vo voľbe spotrebiteľov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.