Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. februára 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Desperados búra bariéry

BRATISLAVA 27. februára – Značka Desperados, pivný nápoj s príchuťou tequilly z portfólia spoločnosti HEINEKEN Slovensko, búra na Slovensku bariéry konvenčnosti. Svojou originálnou chuťou a exotickým latino spiritom s nádychom rebélie oslovuje všetkých, ktorí sa neboja vykročiť z radu a vyjadriť svoj názor. Za rok 2013 vďaka tomu Desperados na Slovensku zaznamenal nárast predaja až o 22 %, a od februára tohto roku posúva bariéry ešte ďalej. Odteraz znižuje svoju cenu a je tak dostupnejší najmä mladým, moderným ľuďom vyhľadávajúcim originálny štýl. Odporúčaná cena nápoja Desperados v originálnej 0,33 ml fľaši je odteraz 1,20 EUR v

V originálnej fľaši Desperados sa ukrýva pivný drink s príchuťou tequily a ľahkým podtónom citrónu a objemom alkoholu 5,9 %. Na Slovensku zastupuje úplne novú prémiovú kategóriu segmentu latino spirit a v tomto segmente zatiaľ nemá konkurenciu. Svojou ľahkou, jemne korenistou a menej horkou chuťou oslovuje najmä mladých, nekonvečných ľudí, ktorí radi vyhľadávajú niečo jedinenčné a chcú sa baviť.

„Výsledky predaja nápoja Desperados sú za posledné dva roky, kedy značku podporujeme aj v marketingu, skutočne povzbudzujúce. Konzumenti originálnu chuť nápoja veľmi dobre akceptujú a oslovuje ich jej nekonvenčný, miestami až rebelantský štýl. V tomto roku sme sa preto rozhodli zbúrať aj poslednú bariéru na ceste k mladým ľuďom – cenu nápoja.

Desperados je tak dnes dostupnejší ako kedykoľvek predtým a veríme, že aj v tomto roku prinesie ďalší nárast predaja,“ hovorí Barbara Schererová, brand manager značky Desperados.

Od februára 2014 je odporúčaná maloobchodná cena pivného nápoja Desperados 1,20 EUR za 0,33 ml v originálnej sklenej fľaši.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Odvážna zmena receptúry Slovákom zachutila, gastro prevádzkam svitá na lepšie časy Vianoce plné rozmanitých chutí

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.