Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. marca 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Desiata sezóna Twin City Linera štartuje

BRATISLAVA 27. marca – Už desiata sezóna lodnej linky Twin City Liner medzi Viedňou a Bratislavou štartuje dnes, 27. marca. Od prvej plavby v roku 2006 využilo plavbu rýchlokatamaránom viac ako jeden milión cestujúcich. Po Dunaji sa z centra Bratislavy do centra susednej metropoly dostanú pasažieri len za 75 minút.

Až päťkrát denne premávajú od roku 2008 medzi oboma mestami dve lode. Každý rok prepravia na linke Bratislava-Viedeň a späť viac ako 140.000 cestujúcich. Oba rýchlokatamarány sú plne klimatizované, s komfortným sedením a panoramatickým výhľadom. K dispozícii je aj špeciálny kapitánsky salónik. Na palube katamaránu si pasažieri okrem očarujúceho výhľadu počas plavby môžu aj pohodlne posedieť. Na výlet do Viedne sa môžete vybrať aj so svojím štvornohým miláčikom či bicyklom.

Za skorú rezerváciu lístkov do 31. marca 2015 je možné získať mimoriadnu 10-percentnú zľavu. Predsezónnu, 50-percentnú zľavu od 27. marca až 30. apríla 2015 môžu využiť seniori a študenti, avšak okrem víkendov a rakúskych sviatkov. Twin City Liner prevádzkuje dcérska spoločnosť Wien Holdingu, Central Danube Region.

Viac informácií na www.twincityliner.com a www.floratour.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Zákazníci Tesca odovzdali komunitným projektom 2,65 milióna hlasov Týždenne až 2 900 kg ovocia či zeleniny pre školákov na celom Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.