Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. júna 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Deň IDC

BRATISLAVA 4. júna – V sobotu za účasti zakladateľa a predsedu dozornej rady jubilujúcej spoločnosti prof. Štefana Kassaya sa konal už dvanásty ročník Dňa IDC. Pripomenutie si výročia medzinárodne uznávaného najväčšieho slovenského výrobcu trvanlivého pečiva a cukroviniek prebiehalo v duchu nosnej idey „…už 20 rokov v kruhu rodiny“. Približne 1000 zamestnancov a členov ich rodín zdieľalo program pre deti nazvaný „Z rozprávky do rozprávky“. Súťažné disciplíny pre deti sprevádzali rozprávkové postavičky. Veľkému záujmu sa tešili aj remeselné dielne. Osviežením bolo vystúpenie speváckej šou Bystrík & Robo Papp.

Účastníkmi dobre koncipovaného podujatia boli sami zamestnanci IDC, napríklad vystúpenie Bohuša Mrvu. Dobrá zábava bola aj pri súťaži vo varení gulášu. Súťažilo sedem družstiev pod prísnym dohľadom poroty. Zvíťazil rodinný tím (Janíčková ./rod. Bosá/, Karol Bosý, Dušan Bosý). Pozornosť príhovoru generálneho riaditeľa a predsedu predstavenstva Pavla Kovačiča bola odmenená sladkým narodeninovým prekvapením – veľkorozmernou 89 kilogramovou tortou pre všetkých prítomných. Odkaz budúcnosti s tými najkrajšími želaniami za všetkých zamestnancov IDC a ich rodiny odoslali do sveta podnikania symbolickým vypustením balónov zakladateľ a akcionár IDC Štefan Kassay, generálny riaditeľ Pavol Kovačič a riaditeľka divízie ľudských zdrojov Darina Pápayová.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Až 90 % opýtaných neje dostatok ovocia a zeleniny. Novou kampaňou to chce BILLA zmeniť. V jej obchodoch nájdete až do 80 % slovenskej produkcie Kampaň na úsporu energií spoločnosti Henkel Slovensko získala ocenenie v prestížnej súťaži Prokop

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.