Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. marca 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Darovanie krvi v SSE

BRATISLAVA 6. marca – Bezplatné darovanie krvi je obľúbenou dobrovoľníckou aktivitou zamestnancov Stredoslovenskej energetiky (SSE), a.s.

Odbery organizujeme aspoň dvakrát ročne v spolupráci s mobilnou jednotkou Národnej transfúznej služby (NTS) SR v Žiline už od roku 2009. Táto aktivita sa stala súčasťou projektu našich firemných dobrovoľníckych aktivít pod názvom SSE – Energia, ktorá pomáha.

Prvé tohtoročné darovanie krvi sa v SSE uskutočnilo 4. marca 2014 a opätovne sa stretlo s veľkým záujmom u zamestnancov.

27 zamestnancov spoločne darovalo krv v objeme približne 12 litrov. Za tento humánny a nezištný čin patrí veľké poďakovanie všetkým, ktorí sa darovania zúčastnili. A to nielen z našej strany, ale aj zo strany NTS, kde sa nám vedúca lekárka, MUDr. Mária Laurincová vyjadrila: „Chcem sa touto cestou poďakovať za opäť výborne zorganizovanú akciu. Je pravda, že spolupráca so SSE je už tradičná a vždy úspešná. Teší nás, záujem o darovanie krvi u zamestnancov. Nikto z nás nevie, kedy bude potrebovať krv a práve táto tekutina mu zachráni život. Poďakovanie zo strany NTS Žilina patrí všetkým, ktorí sa na tejto akcii už opakovane zúčastnili. Viete vytvoriť kvalitné podmienky a atmosféru. Ďakujem!“

V SSE sa za posledných päť rokov stalo darovanie krvi tradíciou. Veľmi vítaný je najmä fakt, že rady dobrovoľných darcov spomedzi našich zamestnancov sa neustále rozširujú a aj teraz malo pár z nich svoju premiéru. A podľa ich slov, určite neostanú len pri tomto jednom darovaní a zúčastnia sa aj ďalších odberov.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Tesco darovalo 40 miliónov porcií jedla pre ľudí v núdzi Letná potravinová zbierka v Tescu bude jednoduchšia: stačí naskenovať kupón

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.