Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. apríla 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

ČSOB HlavaPäta – opäť hľadáme kreatívnych vysokoškolákov

BRATISLAVA 19. apríla – Po úspešnom 1. ročníku súťaže ČSOB HlavaPäta, prináša ČSOB, v spolupráci so vzdelávacou neziskovou organizáciou Junior Achievement Slovensko, aj 2. ročník tejto súťaže, ktorá je určená pre kreatívnych a inovatívnych študentov vysokých škôl.

Mladým ľuďom ponúka jedinečnú skúsenosť, ktorá nie je bežná pre ich rovesníkov, vďaka ktorej môžu predviesť svoju kreativitu a schopnosti a podporiť tímovú prácu pri inovatívnom riešení nastoleného problému.

60 vybratých študentov bude mať možnosť 24. apríla 2012 na pôde Ekonomickej univerzity v Bratislave predstaviť svoje nápady a myšlienky priamo top manažmentu banky. Trojčlenné tímy budú s pomocou konzultantov – odborníkov z ČSOB, počas 12 hodín pracovať na reálnom zadaní a hľadať jeho najvhodnejšie riešenie.

Študenti súťažia o platenú stáž v ČSOB FS a mp3 prehrávače, netbooky, ale aj 500 GB externý harddisk.

„ČSOB HlavaPäta je v každom smere prínosná skúsenosť. Študenti dostávajú možnosť podieľať sa na riešení reálnych zadaní, s ktorými sa bežne stretávajú marketingoví manažéri v banke a ktoré vychádzajú z reálnej situácie na bankovom trhu. Navyše, ak budú navrhnuté riešenia realizovateľné, banka ich môže aj skutočne zaviesť. Na vysokých školách na riešenie takýchto praktických úloh, žiaľ, študent veľa príležitostí nemá, takže je skvelé dostať takúto možnosť priamo od súkromnej spoločnosti,“ týmito slovami ohodnotila ČSOB HlavuPätu minuloročná úspešná účastníčka.

ORGANIZÁTORI

Československá obchodná banka (ČSOB) patrí medzi najvýznamnejších hráčov na slovenskom bankovom trhu. Je univerzálnou bankou poskytujúcou služby pre všetky segmenty klientov a zároveň je súčasťou najširšej finančnej skupiny na Slovensku – ČSOB Finančnej skupiny. Do konsolidovaných auditovaných výsledkov sú zahrnuté výsledky Československej obchodnej banky, ČSOB stavebnej sporiteľne, ČSOB Asset Managementu, ČSOB Leasingu, ČSOB Factoringu. ČSOB Poisťovňa nie je súčasťou konsolidovaných auditovaných výsledkov uvádzaných v tejto správe. Materskou spoločnosťou a jediným akcionárom ČSOB je belgická KBC Bank. Skupina KBC patrí medzi vedúce finančné inštitúcie v Belgicku a v strednej a východnej Európe.

Junior Achievement Slovensko, n.o. je nezisková vzdelávacia organizácia, ktorá už 20 rokov realizuje na Slovensku podnikateľské, ekonomické a finančné vzdelávacie programy pre mladých ľudí. Programy podporujú podnikateľské a ekonomické myslenie, učia etickému rozhodovaniu, orientujú študentov v trhovej ekonomike ešte pred vstupom na trh práce a ponúkajú preventívne riešenia pre zamestnanosť mládeže.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

yv

K téme

Pri cestách do zahraničia potrebujete nielen EPZP, ale aj komerčné poistenie Slovenské firmy a samosprávy trápi nedostatok peňazí. Recept na riešenie financovania prinesie nová konferencia ECOFIN 2022

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.