Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. marca 2017 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

COOP JEDNOTA JE SUPER ZNAČKOU UŽ PO 4. KRÁT!

Bratislava, 14.3.2017 – Nezávislé hodnotenie značiek aj tento rok potvrdilo, že COOP Jednota si právom zaslúži významné ocenenie Superbrands.

Ocenenie Slovak Superbrands sprostredkúva odbornej i širšej verejnosti históriu úspechu najpopulárnejších značiek na Slovensku. Na Slovensku sa udeľuje už ju­bilejný piaty rok. Medzinárodný program Superbrands Awards existuje od roku 1995. Vznikol vo Veľkej Britá­nii a rešpektované špeciálne ocenenie sa dnes udeľuje v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch.

Získať ocenenie Superbrands nie je jednoduché. Nominované môžu byť iba tie značky, ktoré prešli prísnym výberom. Komisiu Brand Council tvoria iba poprední a vysoko uznávaní marketingoví a komuni­kační experti, ktorí sledujú dva ciele: uviesť do stredu

pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať príklady hodné nasledovania pre tých, ktorí sa chcú rozvíjať a nechať sa inšpirovať tými najlepšími.

Získanie tohto medzinárodného ocenenia už po štvrtý raz je pre nás nesmiernym potešením. Utvrdzuje nás v presvedčení, že naši zákazníci sú spokojní a radi u nás nakupujú. Zároveň pre nás znamená motiváciu zotrvať v nastolenom trende a s plným nasadením pokračovať v snahe prinášať zákazníkovi kvalitu bez kompromisov.

Ďakujeme.

K téme

Tchibo k vám bude ešte bližšie. Nájdete ho už aj v regáloch supermarketov! Nadácia COOP Jednota rozdá obciam a mestám 156 000 eur, hlasovať za projekty môžete už len do konca septembra

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.