Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. septembra 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Čo ak ich vzťah zájde priďaleko?!

BRATISLAVA 2. septembra – Zájsť priďaleko je návykové, pohodové čítanie plné romantiky a emócií, zhodujú sa čitateľky po celom svete. „Abbi si ma absolútne získala a už sa neviem dočkať ďalšej knihy s tejto série,“ nadchýna sa blogerka Danielle.

Blaire má len devätnásť, no prežila si svoje.
Po matkinej smrti a splatení účtov za liečbu jej hrozí, že zostane na ulici. Preto potlačí hrdosť, nasadne do otlčeného pick-upu, ukryje pištoľ pod sedadlo a s dvadsiatimi dolármi vo vrecku pricestuje za otcom na floridskú Rosemary Beach, aby ju na pár týždňov prichýlil.

V luxusnom dome však nenájde muža, ktorý ju aj matku kedysi opustil. Proste odišiel do Paríža. V sídle zostal len jej nevlastný brat Rush.
Rush je skazený, cynický, povýšenecký… a úžasný zároveň. Rozmaznaný, ale nádherný. Doteraz žiadna jeho šarmu neodolala. Vernosť mu však veľa nehovorí.

Od prvej chvíle je Blaire jasné, že medzi tamojšiu smotánku nezapadne, no ak nechce prespávať v aute, musí to vydržať, kým si nezarobí na vlastné bývanie.
Rush a Blaire sú ako noc a deň. Vôbec sa k sebe nehodia, napriek tomu sa jej pomaly dostáva po kožu. Ani ona nenecháva Rusha chladným, no hriechy minulosti mu bránia priblížiť sa k nej. Rush totiž skrýva tajomstvá, ktoré môžu zničiť celý Blairin svet.

Dozvie sa Blair, čo pred ňou skrýva skôr, ako ich vzťah zájde priďaleko?

„Nemôžem ti nič povedať, lebo je to tajomstvo…ale musíš mi veriť.“

Abbi Glinesová je autorka viacerých bestellerov pre mladých. Priaznivé kritiky jej románov sa objavili v najrešpektovanejších amerických periodikách ako sú New York Times, USA Today a Wall Street Journal. Abbi žije s rodinou v Alabame, miluje knihy, seriály, pravidelne bloguje.

Začítajte sa do novinky Zájsť priďaleko

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Šéf slovenských audítorov M. Mozolák: “Pomoc podnikateľom musí byť adresná a transparentná. Pomôcť by mohol “KORONA REGISTER”. Rozprávkové Vianoce v Auparku Bratislava v znamení Luskáčika

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.