Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. októbra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Civic získal ocenenie the Women’s World Car of the Year 2012

BRATISLAVA 22. októbra – „The Women’s World Car of the Year“ je rozdelená do šyroch kategórií: rodinný automobil, luxusný automobil, športový automobil a úsporný automobil. Honda Civic sa stala víťazom v kategórií úsporný automobil, pričom druhé miesto obsadil Volkswagen UP a na tretie miesto sa dostal Ford Fiesta.

Honda Civic bola vybratá z povodného zoznamu 300 prihlásených automobilov, ktoré nominovalo 20 porotkýň z 11 štátov sveta.

Porota súťaže „The Women’s Car of the Year“ hodnotila Civic podľa kritérií, na ktoré ženy pri nákupe auta prihliadajú a ktoré zahŕňajú bezpečnosť, pomer cena-kvalita (value-for-money), estetický vzhľad, úložný priestor, jednoduchosť šoférovania, farba, príťažlivosť, šetrný prístup k životnému prostrediu a vhodnosť pre cestovanie s detmi.

Ocenenie prebehlo v rovnakom čase ako nedávne oznámenie spoločnosti Honda o novinkách v rade Civic, ku ktorým patrí nový motor 1.6 i-DTEC, ktorý bude k dispozícii pri modeli Civic ku koncu tohoto roku, ďalej nový Civic v prevedení „kombi“ a nový Civic Type R v roku 2015. Všetky tieto nové modely sú určené pre európsky trh.
Dve členky poroty, Henny Hemmes a Sandy Myhre, odovzdali cenu riaditeľovi divízie automobilov Honda Motor Europe pánovi Toshiaki Konakovi, na stánku Honda na autosalóne v Paríži.

Pan Konaka pri preberaní ceny poznamenal: „Toto ocenenie vyzdvihuje jedinečný styling exteriéru a praktický interiér, čo sú synonymá modelu Civic a spĺňajú požiadavky a priania zákazníkov vozidiel segmentu C v Európe.”

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Autosalón Autoshow Nitra opäť v plnej sile! Prvý rok zdieľania áut od ľudí pre ľudí priniesol Slovákom 33 000 eur. Najväčší záujem je v Bratislave

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.