Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. mája 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Chuť tohto leta – pivo a bylinky

BRATISLAVA 12. mája – Na tohtoročné leto si pivovarníci z Hurbanova pripravili netradičnú kombináciu – pivo Zlatý Bažant sa rozhodli skombinovať s výťažkami z byliniek. Vznikol tak osviežujúci Zlatý Bažant Radler Bylinky, ktorý bude v limitovanej edícii dostupný ako letné doplnenie portfólia obľúbených radlerov. Novinka s obsahom alkoholu do 2% vznikla spojením piva Zlatý Bažant a limonády s prírodným extraktom ôsmich bylín a korenín. Výnimočná domáca originalita v podobe najlepšieho slovenského piva a tradičných byliniek poteší od mája všetkých, ktorí hľadajú nízko alkoholické osvieženie s neobyčajným charakterom.

Zlatý Bažant Radler priniesol v tomto roku už dve inovácie, obe v kategórii radlerov bez obsahu alkoholu. V marci to bolo nové balenie nápoja Zlatý Bažant Radler 0.0% v praktickej uzatvárateľnej PET fľaši, za ktorým nasledovala nová príchuť Levanduľa – Čierna Ríbezľa. Aktuálna novinka v limitovanej edícii je doplnením ponuky radlerov značky Zlatý Bažant s obsahom alkoholu do 2%. K príchutiam Citrón, Citrón-Baza-Mäta a Grapefruit tak na leto pribudne Zlatý Bažant Radler Bylinky inšpirovaný vôňami slovenskej prírody.

Zlatý Bažant Radler Bylinky obsahuje prírodné extrakty z bylín ako je koreň valeriány, materina dúška, koriander, bazalka, majorán, levanduľa a ďalšie.. Rovnako ako všetky radlery z dielne značky Zlatý Bažant, aj Zlatý Bažant Radler Bylinky je vyrobený z čisto prírodných ingrediencií, bez konzervantov a umelých farbív, na báze najlepšieho slovenského piva. Citrónová a jablková šťava nápoju prepožičiava občerstvujúcu sviežosť a bylinky mu dodávajú jedinečnú chuť.

„Pri výrobe našej letnej novinky sme sa opäť inšpirovali chuťou domácich limonád a tradičnými slovenskými ingredienciami. Pivo Zlatý Bažant sa tak rozhodli skombinovať s ovocnými šťavami a s neobyčajnou chuťou byliniek a korenín. Vďaka nízkemu obsahu alkoholu do 2% je Zlatý Bažant Radler Bylinky výborným spoločníkom na horúce slnečné dni,“ hovorí Matúš Benža, brand manažér značky Zlatý Bažant Radler.

Zlatý Bažant Radler s príchuťou Bylinky je dostupný na trhu od mája 2016 až do konca letnej sezóny v plechovkovom balení s objemom 0,5l. Odporúčaná cena nápoja pre maloobchodné siete je 0,86 EUR. Ako ďalšia z inovácií pivovaru Hurbanovo potvrdzuje líderské postavenie značky Zlatý Bažant na trhu s radlermi, ktoré zastáva už od otvorenia tejto kategórie na Slovensku v roku 2011.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Vlastné značky COOP Jednota opäť bodujú u spotrebiteľov Novinky dm značiek Balea a dmBio zabodovali v 13. ročníku programu Voľba spotrebiteľov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.