Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. apríla 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Chcete byť v práci o tretinu efektívnejší?

BRATISLAVA 22. apríla – Správne prostredie kancelárie vás naštartuje k efektívnej práci. Výskumy ukazujú, že ak zmodernizujete tradičné priestory môžete byť výkonnejší až o 36 percent. Riešenia Neudoerfler Office Systems prinášajú práve takúto zmenu.

Neudoerfler Office Systems vzbudzuje pozornosť inovatívnymi riešeniami, moderným prístupom a trendmi, ktoré premieňajú tradičné kancelárie na príjemné priestory. Podľa Martina Maneka, riaditeľa slovenskej pobočky, motivácia zamestnancov spočíva aj v pracovnom prostredí. „Príjemné pracovné podmienky podnecujú zamestnancov k vyššej spokojnosti, motivácii a výkonnosti. Produktivita môže vzrásť až o 36 %,” vysvetľuje Martin Manek.

Spoločnosť Neudoerfler Office Systems, etablovaný hráč na rakúskom trhu, je známa individuálnym prístupom, jednoduchými procesmi a krátkymi dodacími termínmi. „Pre zákazníkov zastrešujeme kompletné vybavenie kancelárií. Naše kancelárske koncepty zahŕňajú aj riešenia pre osvetlenie, podlahy, akustiku a, prirodzene, nábytok,“ vysvetľuje Martin Manek výhody prístupu spoločnosti Neudoerfler Office Systems.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Spoločnosť Siemens Healthineers Slovensko získala certifikát Great Place To Work Štúdia spoločnosti Amazon o budúcnosti práce a kariérnom rozvoji odhalila, že 1 z 2 slovenských pracovníkov uprednostňuje pre úspešný kariérny rast odbornú prípravu na pracovisku pred vysokoškolským vzdelaním

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.