Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. júla 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

ČEZ Slovensko uzavrel už viac než 85 000 zmlúv

BRATISLAVA 13. júla – Na základe prieskumov spoločnosti je hlavnou motiváciou pri zmene dodávateľa energií nižšia cena a spoľahlivosť dodávateľa. ČEZ Slovensko je v tomto segmente aktívny od januára 2011.

„Zákazníci sa pre nás rozhodujú, pretože naša ponuka je lacnejšia ako u tradičných dodávateľov a zároveň férovejšia ako u alternatívnych dodávateľov. Ako férový dodávateľ energií naďalej garantujeme nižšie ceny ako tradiční dodávatelia počas celého obdobia viazanosti a prehľadnú ponuku bez chytákov a skrytých poplatkov,“ hovorí Igor Ďatko, riaditeľ pre retail spoločnosti ČEZ Slovensko.

ČEZ okrem významnej úspory na cenách plynu a elektriny ponúka jednoduchosť vďaka možnosti mať obe energie od jedného dodávateľa a tiež zázemie najsilnejšieho stredoeurópskeho hráča. Približne 70 % klientov sa rozhodlo odoberať od spoločnosti obe komodity. Presnú úsporu si môže každý klient vypočítať na webovej stránke spoločnosti www.cez.sk alebo navštíviť profil spoločnosti na Facebooku na facebook.com/CEZ Slovensko

„Nových zákazníkov získavame aj prostredníctvom moderných predajných kanálov, a to web stránky, Facebooku, zákazníckej linky alebo priameho predaja. Ten ponúka zákazníkom individuálny prístup a možnosť získať okamžite všetky požadované informácie. Zároveň všetci predajcovia, ktorí ponúkajú naše služby sú viditeľne označení identifikačnou kartou, takže sa zákazníci nemusia obávať. Navyše, pre tých čo sa nechcú nechať nachytať rôznymi neprehľadnými a zavádzajúcimi praktikami niektorých konkurentov, sme prišli s iniciatívou Férový dodávateľ energie. V rámci nej odberateľom pravidelne radíme, ako sa v ponukách dobre zorientovať a vybrať si tú najvýhodnejšiu, “ dodáva Igor Ďatko.

ČEZ Slovensko, s.r.o., je členom Skupiny ČEZ, ktorá je lídrom na energetickom trhu v strednej a juhovýchodnej Európe. Zabezpečuje spoľahlivé dodávky energií pre viac než 9 miliónov zákazníkov v 14 krajinách Európy.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Trenčianska univerzita získala stavebné povolenie na vybudovanie nového vysokoškolského internátu Nivám sa darí. V nákupnom centre stúpli tržby v niektorých kategóriách až o štvrtinu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.