Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. júna 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Čestné uznanie za architektúru pre slovenskú DELTU

BRATISLAVA 27. júna – Koncom mája prebehlo v Čechách v meste Otrokovice slávnostné vyhlásenie prestížnej súťaže Stavba roka Zlínskeho kraja, v ktorej získala DELTA ocenenie za architektonické stvárnenie priemyselnej haly PILART.

DELTA Projektconsult v tomto projekte plnila rolu architekta, generálneho projektanta a zároveň zabezpečovala investorovi výberové konanie na zhotoviteľa stavby vrátane stavebného dozoru. Slovenský architekt Ing. arch. Adam Cifra projekt okomentoval: „Navrhol som architektonické riešenie haly vrátane strechy, ktoré zaujímavo korešponduje s odborom podnikania spoločnosti Pilart. Strecha odráža motívy zubov pílových pásov, ktoré sú typické pre spoločnosť Pilart, ktorá je v Českej republike jednotkou v predaji a nástrojovom spracovaní dreva. Myslím, že i menšie priemyselné haly je možné stavať so zaujímavou a funkčnou architektúrou.“

Celkovo bola výrobná hala spolu s administratívnym zázemím o rozlohe cca. 600m2 realizovaná vrátane projektovej prípravy od júna do novembra 2012. „Vďaka profesionálnemu projektovému manažmentu bola hala Pilart postavená v stanovených nákladoch a v termíne odovzdaná investorovi na kolaudáciu“, uviedol k práci na projekte architekt Cifra za bratislavskú pobočku DELTA Projektconsult.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Letné autobusy v Banskobystrickom kraji prispejú k sezóne plnej zážitkov Otvárací ceremoniál odštartoval 30. ročník MFF Art Film

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.