Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. septembra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Český Kuřim privíta česko-slovenské podnikateľky a manažérky

BRATISLAVA 10. septembra – Občianske združenie Top Centrum Podnikatelek, partnerské združenie na podporu podnikania žien slovenského občianskeho združenia Top Centrum Podnikateliek, organizuje už počas najbližšieho víkendu / 14.-15. septembra 2012 v Golf Resort Kaskáda – Kuřim pri Brne / 8. ročník konferencie Deň česko-slovenských podnikateliek a manažérok.

Konferencia sa koná pod záštitou manželky prezidenta Slovenskej republiky pani Silvie Gašparovičovej, primátora mesta Brna pána Romana Onderky, podpredsedníčky Národnej rady Slovenskej republiky pani Renáty Zmajkovičovej, hejtmana Juhomoravského kraja pána Michala Haška, a za účasti VUT Fakulty podnikateľskej v Brne, ktorú bude zastupovať pani Anna Putnová či RHK Brno zastúpené pánom Miroslavom Hoškom.

8, ročník konferencie Deň česko-slovenských podnikateliek a manažérok, bude otvorený v piatok 14. 9 o 17,00 oficiálnou časťou, na ktorej vystúpi s prednáškou „Spoločne v Európe“ pani Silvia Gašparovičová, manželka prezidenta SR a čestná prezidentka OZ TCP SR a Renáta Zmajkovičová, podpredsedníčka Národnej rady SR spoločne s Dagmar Steinmetz, generálnou tajomníčkou Svetovej organizácie podnikateliek (FCEM)

V sobotu 15. 9. budú na programe najmä prezentácie úspešných členiek TCP –predsedníčky TCP Elvíry Chadimovej, majiteľky vydavateľstva STAR Production Márie Rehákovej, aktuálnej Slovenky roka Natálie Bugyi Vicsápiovej, či dekanky VUT FP Brno Anny Putnovej. Seminár poctí svojou návštevou a prednáškou aj bývalá premiérka Slovenskej republiky, pani Iveta Radičová, profesorka sociológie na FiF UK Bratislava.

Počas víkendu sa na seminári predstavia viaceré podnikateľky formou rozpravy o svojich podnikateľských skúsenostiach a nebude chýbať ani moderovaná diskusia so zaujímavými mužskými osobnosťami na tému „Podnikanie žien očami mužov.“

Záver konferencie bude patriť riaditeľkám regionálnych pobočiek a bude možnosť oboznámiť sa s činnosťou, projektmi a akciami občianskeho združenia TOP CENTRUM PODNIKATELIEK, ktoré je otvorené pre všetky aktívne ženy.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Final Sale Week a zľavy až do výšky 50% na značky ako Karl Lagerfeld, Philipp Plein, Coach či Converse Schneider Electric prináša UPS-ky špeciálne určené pre hráčov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.