Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. augusta 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Centrum bezpečnej jazdy ovládnu ženy za volantom

BRATISLAVA 14. augusta – Adrenalínové jazdy, intenzívna inštruktáž a zaujímavé súťaže na štyroch kolesách. To je len malá ukážka programu, na ktorý sa môžu tešiť účastníčky Automobilového dňa žien, ktorý organizuje Centrum bezpečnej jazdy v areáli Slovakia Ring. Areál bude 16. augusta patriť všetkým nadšeným vodičkám, ktoré dokážu, že volant do rúk žien jednoznačne patrí.

Na účastníčky čaká bohatý program, ktorého súčasťou je i teoretická časť, ktorá osvieži potrebné vedomosti pred začatím praktickej časti. Praktické jazdy zase overia vodičské schopnosti zúčastnených a, v niektorých prípadoch, poodhalia motoristické slabinky, ktoré je potrebné zdokonaliť. O vypilovanie vodičských schopností na cvičisku sa postará skúsený inštruktor. Po úspešnej jazde zručnosti, výmene pneumatiky a poskytnutí prvej pomoci, bude volant v rukách každej z účastníčok pevnejší a jazda domov sebavedomejšia. Najšikovnejšie vodičky si z areálu odnesú hodnotné ceny zo súťaží. Nebudú chýbať ani atrakcie ako mobilný salón krásy, prehliadka areálu Slovakia Ring či skúšobné jazdy na nových autách.

Záverečné chvíle adrenalínovej motoristickej akcie budú patriť nezabudnuteľnej jazde na okruhu Slovakia Ringu.

Urobte si deň pre seba a príďte v piatok, 16. augusta zboriť mýty o ženách za volantom. Vyšperkujte svoje vodičské schopnosti do dokonalosti a na cestách vás už nič neprekvapí.

Vstup na podujatie je 35 . Registrácia je dostupná cez www.drivingacademy.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Piešťany sa stanú prvým „Mestom bez dymu“ na Slovensku Projekty spolupracovníkov dm premenili grantovú podporu vo výške 41 022 eur na výsledky obohacujúce lokálne komunity

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.