Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. augusta 2013 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

CENT Supermarket CBA už aj pre Banskobystričanov

BRATISLAVA 22. augusta – Spoločnosť CBA Slovakia dnes otvára moderný obchod CENT Supermarket CBA na sídlisku Sever na Krivánskej ulici v Banskej Bystrici. Ide vôbec o prvú prevádzku pod touto značkou v meste. Slovenský reťazec spolu s ňou prináša do regiónov vysokú kultúru predaja slovenskej produkcie s dôrazom na predaj domácich potravín.

„Nová prevádzka CENT Supermarket CBA má rozlohu 300 m2 predajnej plochy. Spĺňa prísne požiadavky na predajne európskeho formátu a smelo sa môže porovnávať so zahraničnými maloformátovými obchodmi tzv. convenience stores. Sme hrdí na to, že môžeme domácim zákazníkom ponúknuť vysoký komfort nakupovania a priateľské ceny. Zároveň podporujeme zamestnanosť v regióne a lokálnych producentov,“ komentoval otvorenie predajne Vladimír Kocúrek, viceprezident spoločnosti CBA Slovakia s.r.o., ktorá ku dnešnému dňu prevádzkuje najväčšiu sieť 346 samoobslúh na Slovensku.

Prieskum agentúry GfK pre Potravinársku komoru Slovenska potvrdil, že iba slovenské reťazce si v regáloch udržiavajú nadpolovičný podiel slovenskej produkcie. CBA má podľa prieskumu napríklad 94% zastúpenie domáceho mlieka, 77% zastúpenie našich minerálok či 75% podiel domácich balených a nemrazených mäsových výrokov. „Ako slovenská spoločnosť bez zahraničného kapitálu chceme, aby náš zákazník hneď po vstupe do ktorejkoľvek predajne videl, že u nás nájde domáce výrobky a že v ponuke dominujú. Upozorňujeme ho na to už na dverách, výrazným sloganom „Najviac slovenských výrobkov nájdete v tejto predajni“,“ hovorí V. Kocúrek.

Okrem tovaru ponúka CENT Supermarket CBA i moderné služby ako cashback, teda výber hotovosti pri pokladni aj DobiCredit, t.j. dobitie kreditu predplatených SIM-kariet. Značku CENT Supermarket CBA môžu zákazníci nájsť napríklad v Slovenskej Ľupči, Banskej Štiavnici, Partizánskom, Rimavskej Sobote či v rámci OC KOCKA v Senci. CENT Supermarket CBA získal v tomto roku prestížne ocenenie „Múza Merkúra“ v kategórii Branding predajne.

O CBA Slovakia
Obchodná spoločnosť CBA Slovakia, s.r.o. Lučenec vznikla v roku 2003, aj keď podnikateľské aktivity jej zakladateľov siahajú až do roku 1992. V súčasnosti prevádzkuje dva veľkoobchodné sklady a 346 maloobchodných prevádzok po celom území SR, členených do troch hlavných maloobchodným reťazcov CBA Potraviny, Cent Supermarket CBA a Diskont CBA. Prevádzkuje tiež štvrtý formát, unikátny festivalový supermarket FEST Market CBA. Spoločnosť zamestnáva približne 2 500 zamestnancov a je členom nákupnej aliancie CBA SK.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

BILLA spája sily s Nadáciou DEDO, v projekte CHLEBODARCA rozširujú pomoc pre ľudí v núdzi Vždy si vezme, čo chce! Je tu pikantná Omamná príťažlivosť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.