Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. septembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Celoštátna súťaž Stavba roka opäť komunikuje s verejnosťou

BRATISLAVA 28. septembra – Celoštátna prezentačná (neobchodná) súťaž realizovaných stavieb na Slovensku Stavba roka 2012 aj v tomto jej 18. ročníku na priamu komunikáciu s verejnosťou opäť využíva známy internetový portál zoznam.sk, a to internetovým hlasovaním širokej verejnosti o najkrajšiu stavbu Cena verejnosti 2012.

O jej priazeň sa uchádza 21 zaujímavých a z rôznych hľadísk vydarených stavieb realizovaných na Slovensku vo dvoch kolách posudzovaných odbornou porotou s medzinárodnou účasťou v kategóriách budovy a inžinierske stavby. Z nich je 5 inžinierskych stavieb, 8 rekonštrukcií a z nich 4 národné kultúrne pamiatky.

Spolu so stavbami sa verejne menovite prezentujú nielen architekti, projektanti – autorizovaní inžinieri Slovenskej komory stavebných inžinierov a autorizovaní architekti Slovenskej komory architektov, hlavní zhotovitelia stavebné firmy, stavebníci (investori) či developeri, ale dokonca aj hlavní stavbyvedúci a stavebný dozor (technický). Znamená to, že menovite všetci tí zodpovední za komplexnú kvalitu stavieb na všetkých úrovniach investičného procesu ich výstavby sú pod drobnohľadom príslušnej odbornej i širokej laickej verejnosti.

Hlasovanie prebieha na www.stavbaroka.zoznam.sk do 14. októbra 2012. Stavba, ktorá získa najvyšší rating z počtu hlasov verejnosti a pridelených bodov je Cenou verejnosti 2012. Táto cena sa jej odovzdá na gala večere spojenom s odovzdávaním cien udelených odbornou porotou v súťaži Stavba roka 2012 dňa 15. novembra 2012.

Zdroj: Združenie pre rozvoj slovenskej architektúry a stavebníctva ABF Slovakia, www.stavbaroka.eu

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Agrokomplex 2022 Počet trestne stíhaných firiem vzrástol o 320 %

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.