Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. augusta 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Časopis Urob si sám s novým layoutom

BRATISLAVA 22. augusta – Časopis Urob si sám prešiel v posledných dňoch zásadnou zmenou layoutu. Okrem celkového nového redizajnu nielen samotného zlomu ale aj článkov či pravidelných rubrík je mesačník Urob si sám od čísla 8/2012 tlačený na kvalitnejšom ekologickejšom papieri.

Vydavateľstvo JAGA pristúpilo k takejto zásadnej zmene najčítanejšieho hobby magazínu pre danú cieľovú skupinu aby pravidelne prinášal svojim čitateľom prehľadnejšie, kvalitnejšie čítanie, aktuality zo sveta domácich majstrovaní, záhrady či stavby a v neposlednom rade aj rady ako a kde ušetriť, zrelaxovať či správať sa ekologickejšie k životnému prostrediu.

Najnovšie číslo Urob si sám 9/2012 je v predaji od 20. 8. 2012, prináša nielen tieto témy: Montáž palubkovej podlahy, Malujeme svojpomocne, Stavba záhradného kozuba, Silné stroje na zemné práce, September v záhrade a posledné kolo súťaže o traktor a veľa ďaľších atraktívnych cien.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Žena vo mne. Šokujúci a úprimný životopis Britney Spears S dm duálnym vzdelávaním má absolvent remeslo v rukách

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.