Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. februára 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Časopis .týždeň otvára Mediálny kurz

BRATISLAVA 13. februára – .týždňu na médiách záleží, preto sa jeho renomovaní novinári rozhodli odovzdať svoje skúsenosti ďalej.
Otvárajú Mediálny kurz pre budúcich novinárov s dôrazom na prax.

· Kurz začína 17.3.2014
· Kurz ponúka: 6 prednášajúcich, 12 stretnutí, interaktívne semináre, tvorivé úlohy
· Iné výhody kurzu: možnosť publikovať v .týždni, dočasný novinársky preukaz, certifikát o absolvovaní kurzu, možné kredity za vybrané predmety
· Cena kurzu je 299 eur
· Miesto a čas seminárov: každý pondelok v čase od 18.00 – 21.00 v priestoroch Nikar Training Center na Liptovskej ulici č.10 v Bratislave

Prednášajúci
Investigatívny seminár bude viesť Marek Vagovič, reportáže a fotografie povedie Andrej Bán, o kultúre v médiách sa dozviete od Juraja Kušnierika, lifestyle predstaví Elena Akácsová, prácu s videom popíše Eugen Korda a o časopise ako celku bude hovoriť Štefan Hríb.

„Na seminároch budeme hovoriť o najdôležitejších mediálnych otázkach a zručnostiach, pričom na konci seminára bude zadaná tvorivá úloha, ktorej výsledok bude na ďalšom stretnutí spoločne vyhodnotený” vysvetľuje Štefan Hríb.

Bližšie informácie: kurz.tyzden.sk, kurz@tyzden.sk, 0907 311 557

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Spoločnosť Schneider Electric označil časopis Time za najudržateľnejšiu firmu na svete Vilabyty – najvýhodnejší developerský projekt, ktorý aktuálne nemá konkurenciu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.