Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. októbra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

C&A otvára svoju vlajkovú predajňu v nákupnom centre Central

BRATISLAVA 18. októbra – C&A otvára svoju novú vlajkovú predajňu v bratislavskom nákupnom centre Central vo veľkom štýle. Ako prvá sa na Slovensku predstaví s úplne novým imidžom. Počas otváracieho víkendu (18. – 21. októbra) otvorí v novom nákupnom centre predajňu aj Mike Spirit.

Nový look C&A sa dotkol predovšetkým interiéru. Vizuál jednotlivých oddelení je prispôsobení charakteru tovaru a celkovo dostal súčasný, modernejší nádych. Už tapety preto upozornia, že ste sa ocitli napríklad v detskom oddelení. Pre pohodlie návštevníkov je celý priestor rozdelený do prehľadných tematických zón. Obnovením prešli aj pokladne a veľkoryso dimenzované skúšobné kabíny. Vstupný portál do predajne prešiel farebnou inováciou, aj vnútri predajne je nový typ osvetlenia decentne skrytého v podhľadoch. Modernejšia je i prezentácia v priestore; stojany, figuríny či police sú navrhnuté tak, aby zodpovedali aktuálnym trendom a požiadavkám.

„V architektonických zmenách sa odzrkadľuje naša firemná filozofia. C&A je rodinná firma s dlhou tradíciou, ktorá od svojho vzniku ponúka cenovo priaznivú módu pre celú rodinu, s dôrazom na dobrú kvalitu. Toto sa samozrejme nemení, ale v súlade s požiadavkami doby sme sa rozhodli nové predajne omladiť moderným lookom,“ spresňuje Monika Žilková, hovorkyňa C&A pre Českú republiku a Slovensko.

Nový koncept sa dotkol aj sveta značky CLOCKHOUSE. Príjemné usporiadanie priestoru a mladistvý výraz stien robí z návštevy zóny mladej módy zážitok. Predajňa C&A v nákupnom centre Central je jediná na Slovensku v novom modernom koncepte. Kolekcia a celková prezentácia oblečenia je prispôsobená požiadavkám cieľovej skupiny 15 – 25 rokov. Po rakúskej Viedni a poľskej Varšave sa tak aj bratislavské C&A v Centrali výrazne „omladilo“.

Otvárací víkend novej C&A predajne v OC Central bude špeciálny: návštevníci môžu využiť služby vizážistky a štylistu, v detskom kútiku sa o najmladších návštevníkov postará klaun a k dispozícii bude aj obľúbené maľovanie na tvár. Počas celého víkendu môžu návštevníci nakupovať s 20 % zľavou. V sobotu 20. 10. o 18.00 hod vystúpi priamo v predajni Mike Spirit. Novú predajňu nájdete v OC Central na Metodovej ulici 6 v Bratislave. Otvorená je v pondelok až sobotu 10.00 – 21.00 hod, v nedeľu sa zatvára o 20.00 hod.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Revolúcia v e-commerce: online trhoviská určujú trendy na Slovensku Farmársky park v Stožku prináša turistom autentický zážitok vidieckeho života

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.