Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. júna 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Byty vo vilových domoch v Dunajskej Lužnej už od 43 900 EUR

BRATISLAVA 25. júna – Centrum bývania – realitná kancelária Tatra banky predáva byty, ktoré sú vo vilových domoch v tichom prostredí na juhovýchode od Bratislavy – v Dunajskej Lužnej. Každý dom má 3 poschodia, v každom je spolu 14 bytov. Byty sú jedno-, dvoj- a trojizbové, majú príjemné dispozičné riešenie a jednou z ich predností je neuveriteľne priaznivá cena a bezproblémové parkovanie priamo pri dome.

Štandard bytov: bezpečnostné exteriérové dvere, plastové okná, interiérové dvere vrátane všetkých zárubní, kompletná sanita (vaňa, umývadlo, sprchový kút, batérie), obklady, dlažby, laminátové podlahy vo všetkých miestnostiach, bez kuchynskej linky.

Domy sú v tichom prostredí, kde je možnosť užívať si kľud vidieka v bezprostrednej vzdialenosti mesta s výhodami, ktoré ponúka.

Dunajská Lužná má dnes už komfortne vyriešenú dopravu do mesta, je tu občianska vybavenosť od obchodov s potravinami, sú tu reštaurácie… Samozrejmosťou sú škola, škôlka, zdravotné stredisko, ihriská pre deti a v blízkosti je veľa možností na aktívne trávenie voľného času.
Serióznosť predajcu je garantovaná členstvom v skupine Tatra banka GROUP.

Viac informácií nájdete na www.centrumbyvania.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

KOOPERATIVA prináša nájomné bývanie už aj do Bratislavy – sprístupní 102 bytov v komplexe Ovocné sady Trnávka Riaditeľ nemocnice Pro Vitae: Lekárom ponúkame porovnateľné financie za menej stresu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.