Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. októbra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Bytový komplex Rezidencie MACHNÁČ štartuje II. etapu

BRATISLAVA 29. októbra – Realitný šok a turbulencie na trhu s nehnuteľnosťami mali Bratislavčania možnosť zažiť na jar tohto roka. O tento fenomén sa postaral bytový komplex Rezidencie MACHNÁČ, ktorý zaslúžene získal prívlastok ako nadštandardné bývanie na jednej z najlukratívnejších adries mesta. Kvalitná architektúra, vynikajúca poloha v centre mesta a zároveň pri chránenej oblasti Horský park sú jedinečnou kombináciou výhod komfortného mestského bývania a nekonečných možností aktívneho trávenia voľného času v prírode. Nie je preto prekvapením, že bytový komplex Rezidencie MACHNÁČ si celkom podmanil bratislavský realitný trh. Byty v dvoch bytových domoch, ešte pred štartom výstavby, našli svojich majiteľov okamžite. Dnes sa môžu záujemcovia o byty opäť tešiť. Stredobodom pozornosti je nová ponuka bytov v II. etape!

Bratislavčanom sa opäť otvára možnosť jedinečného bývania v jednej z najlukratívnejších bratislavských lokalít. Architektonický projekt s dlhodobo pretrvávajúcimi hodnotami a prvkami ekológie, dobrá občianska vybavenosť, blízkosť centra a v neposlednom rade všade prítomná zeleň chráneného areálu Horský park a okolitých areálov Borovicový lesík, Zeleň pri vodárni a Bôrik, predurčujú projekt Rezidencie MACHNÁČ byť vyhľadávanou lokalitou na kvalitné bývanie s investíciou do budúcnosti.

Takáto ponuka príde len raz za čas! Jedinečná príležitosť bývania v srdci prírody, ktorú teraz ponúka bytový komplex Rezidencie MACHNÁČ, by sa s ľahkosťou dala prirovnať k návratu realitného boomu. Jednou z jeho neopakovateľných výhod je územie rezidencií, ktoré patrí z historického hľadiska medzi najhodnotnejšie lokality v Bratislave. Navyše táto investícia je už teraz overená trhom – I. etapa komplexu na jar tohto roku lámala rekordy v rýchlosti predaja! Akú lepšiu referenciu na bývanie si môže budúci majiteľ vôbec priať?

Zažijú Bratislavčania opäť zlatú horúčku? Kupujúcim sa dnes naskytá jedinečná šanca na kúpu svojej kvalitnej nehnuteľnosti v Rezidencie MACHNÁČ. Tá je považovaná za zlatú investíciu, ktorá má výnimočný potenciál pre budúce zhodnotenie. Prestíž projektu Rezidencie MACHNÁČ a jedinečnosť lokality vyzdvihol aj Prof. Ing. arch. Štefan Šlachta PhD, hlavný architekt mesta Bratislava 2006 – 2011, ktorý uviedol: „Nie je dom ako dom. Dobrý dom musí vytvárať príjemný pocit domova, musí poskytovať radosť z bývania. Tie najlepšie domy majú ešte niečo navyše: pekné prostredie, sú ekonomicky riešené a poskytujú krásny výhľad. Ako tieto domy na Machnáči…“

„Od začiatku projektu kladieme dôraz na jedinečnosť bývania a prepojenie s prírodou chránenej oblasti Horský park. Pre tých, ktorí túžia po bývaní na vyššej životnej úrovni a v srdci prírody, vytvárame priateľské bývanie s investíciou do budúcna. Hodnota nehnuteľností bude v budúcnosti stále rásť. Vybudovanie bytového komplexu Rezidencie MACHNÁČ prebieha v dvoch etapách a finálne ho bude tvoriť šesť rezidencií. Výstavba prvej etapy začala začiatkom júla tohto roka a momentálne sú vo výstavbe dve rezidencie, Breza a Borovica, ktoré boli vypredané v rekordne krátkom čase za obdobie 3 mesiacov. V druhej etape prinášame vybudovanie ďalších štyroch päťpodlažných rezidencií Gaštan, Javor, Jedľa a Jaseň s limitovaným počtom priestranných bytov s výmerou od 66,26 m2 do 119,74 m2, ktoré podporia pocit komorného bývania,“ uviedol Michal Mrník, zástupca investora Rezidencie MACHNÁČ.

Majiteľom bytov budú k dispozícii dve podzemné podlažia vybavené garážový¬mi státiami a pivnicami. Ku všetkým bytom je pohodlný bezbariérový prístup pomocou rampy a výťahu. Z hľadiska energetického kritéria sa rezidencie zaraďujú do energetickej triedy B, t. j. budovy s nízkou spotrebou energie. Projekt druhou etapou natrvalo skončí.

Všetky rezidencie svojím architektonickým a farebným riešením harmonizujú s okolitým prírodným prostredím – príjemné bývanie uprostred zelene je podporené ich farebnosťou ladenou do prírodných pastelových farieb. Zeleň reprezentuje trvalú hodnotu, ktorej je v aglomerácii, akou je Bratislava, veľký nedostatok a preto predstavuje skutočný luxus. Aj názvy domov sú inšpirované okolitou prírodou – Borovica, Breza, Gaštan, Jaseň, Javor a Jedľa. Emotívny zážitok z bývania v harmónii s prírodou umocní borovicový, javorový či gaštanový hájik v rámci komplexu.

Budúci majitelia majú možnosť výberu z nadštandardné presvetlených bytov, ktoré sú optimálne dispozične riešené. Veľkou devízou rezidencií sú priestranné balkóny a loggie korešpondujúce s dennými časťami bytov, s krásnymi výhľadmi na okolitú prírodu a možnosťou umiestnenia vonkajšieho sedenia. Strešné terasy bytov na piatom podlaží ponúkajú jedinečné výhľady na panorámu Bratislavy, Kamzík a neďaleké Rakúsko.

Bezprostredné okolie rezidencií budú tvoriť krásne parkové úpravy. Výsadbu 146 stromov a 1127 krovín rôznych druhov doplní množstvo kvetinových záhonov a zatrávnené plochy. Zeleň vytvorí takmer 60% plochy celého pozemku a vzhľadom na nízku dopravnú zaťaženosť lokality predstavuje oázu stvorenú pre aktívny či pasívny relax pre všetky vekové skupiny.

„Nová ponuka bytov v II. etape je opäť stredobodom záujmu. Dokazuje to i nevídaný fenomén, kedy si záujemcovia u nás rezervujú naraz dva alebo dokonca tri byty. Vložené peniaze vnímajú ako investíciu a zhodnotenie svojich peňazí, resp. chcú zabezpečiť kvalitné bývanie pre svoju generáciu. Ohlas je skutočne mimoriadny. Už teraz registrujeme viac ako 50 záujemcov. Ich počet každým dňom rastie. Odporúčam preto všetkým, aby nezmeškali príležitosť. Výborné uvádzacie ceny platia iba do 30.11.2012,“ uviedol Norbert Hrnčiar, manažér predaja z maklérskej kancelárie PonukaByvania.sk.

Kde chce byť vaša investícia zhodnotená? Kde vy chcete byt? www.tuchcembyt.sk.

O projekte Rezidencie MACHNÁČ:
Rezidencie MACHNÁČ ponúka bývanie v prírode v prestížnej lokalite mestskej časti Bratislava – Staré Mesto. Bytový komplex sa nachádza v tesnej blízkosti chráneného areálu Horský park, ktorého rozloha dosahuje 23 hektárov. Toto územie patrí z historického hľadiska medzi najhodnotnejšie úpravy v Bratislave a má charakter lesného parku s dubovo-hrabovým porastom doplneným o dreviny.

Vybudovanie bytového komplexu Rezidencie MACHNÁČ prebieha v dvoch etapách a finálne ho bude tvoriť šesť rezidencií. Výstavba prvej etapy, štvorpodlažných bytových domov s ponukou 32 bytov Borovica, Breza začala začiatkom júla tohto roka. V dôsledku veľmi úspešnej prvej etapy projekt pokračuje a v druhej etape prináša vybudovanie ďalších štyroch päťpodlažných rezidencií Gaštan, Javor, Jedľa a Jaseň s limitovanou ponukou priestranných bytov, ktoré podporia pocit komorného bývania. Bývanie uprostred prírody v prestížnej lokalite centra mesta na kopci Machnáč ponúka krásny výhľad na okolitú prírodu, z priľahlej Drotárskej cesty výbornú dopravnú dostupnosť do centra mesta i na diaľničný obchvat, blízkosť komplexnej občianskej vybavenosti a rôznorodé možnosti aktívneho a pasívneho odpočinku.

Všetky byty v Rezidencie MACHNÁČ sú nadštandardné presvetlené a veľmi pekne priestorovo riešené s dôrazom kladeným na dostatok miesta, variabilitu jeho usporiadania a efektívnosť využitia. Bytové objekty majú bezbariérový prístup. Vlastníkom bytov je k dispozícií veľký počet parkovacích miest. Byty situované na prízemí objektov sú doplnené priestorom terás, ktoré rozšíria atraktívny relaxačný priestor pre vlastníkov jednotlivých bytov. Z hľadiska energetického kritéria sa rezidencie zaraďujú do energetickej triedy B, t. j. budovy s nízkou spotrebou energie.

Finančným partnerom projektu Rezidencie MACHNÁČ je spoločnosť Tatra banka a. s. Finanční investori STRABAG a Tatra real sú zároveň odbornými garantmi projektu.

Predajcom projektu je maklérska kancelária PonukaByvania.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Výstava Tradícia netradične: Ľan a konopa Vila ľadová od VI GROUP, získala prvé miesto v súťaži Baumit Fasáda roka 2023

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.