Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. augusta 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Buďte najlepší a pracujte pre najlepších

BRATISLAVA 21. augusta – Hoci sa dnes v časoch krízy hovorí častejšie o nezamestnanosti a prepúšťaní ako o vytváraní nových pracovných miest, existujú aj svetlé výnimky. Patrí medzi ne renomovaná medzinárodná spoločnosť T-Systems Slovakia, dcérska spoločnosť T-Systems International, ktorá je obchodnou zákazníckou značkou firmy Deutsche Telekom.

T-Systems Slovakia dnes hľadá desiatky ľudí a neustále so záujmom prijíma nové životopisy od talentovaných uchádzačov. Uplatniť sa môže každý so záujmom a znalosťami z oblasti IT. Nie je pritom najrozhodujúcejšie, na akej úrovni ovládate Linux, Windows, SAP či Network. Ak máte chuť učiť sa nové veci, aktívne pracovať, neustále sa zdokonaľovať a rásť spolu so svojou firmou, dvere do T-Systems Slovakia sú pre vás doširoka otvorené.

Talentovaní, skúsení a ambiciózni uchádzači, ktorí preukážu svoje schopnosti, majú jedinečnú šancu získať aj aktuálne voľnú pozíciu teamleadera. Ak máte dostatočné IT znalosti, organizačné schopnosti a dokážete viesť a motivovať skupinu ľudí, neváhajte a pošlite nám svoj životopis hneď teraz.

Uchádzať sa o zamestnanie v T-Systems Slovakia sa môžete pohodlne a jednoducho prostredníctvom aplikácie priamo na webovej stránke www.t-systems.sk. Nájdete tam aj vždy aktuálny zoznam voľných pozícií, a to nielen na Slovensku. A ak sa zaregistrujete a pošlete životopis, budete pravidelne informovaní, keď sa objaví vhodná pozícia pre vás. Tak neváhajte a nájdite si isté zamestnanie v neistých časoch.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Čistota v segmente HoReCa: Aké prostriedky vám ušetria čas a peniaze? 4 typy zamestnancov, ktorých vyhľadávajú úspešné firmy. Patríte k nim?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.