Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. mája 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Buďte aj za volantom perfektná!

BRATISLAVA 2. mája (WBN/PR) – Ste síce šťastnou majiteľkou vodičského preukazu, ale stále máte rešpekt pred šoférovaním? Musíte sa vždy niekomu prispôsobovať, aby ste sa nechali odviesť? Nebojte sa, všetko sa dá naučiť, len treba zvoliť správny prístup.

Ak sa aj vám ponúkol váš partner či otec, že vás naučí šoférovať a skončilo to len hádkou a vy ste nahnevané zabuchli dvere a odišli z auta, zverte sa radšej do rúk odborníkov. Majú predsa trošku viac skúseností a hlavne chladnú hlavu, aby vám pomohli rozjazdiť sa.

Centrum bezpečnej jazdy na profesionálnom pretekárskom okruhu Slovakia Ring v Orechovej Potôni špeciálne pre ženy pripravilo Automobilový deň žien. Podujatie sa bude konať počas dňa pracovného pokoja 8. mája 2014 a pripravení pre vás budú tí najlepší inštruktori, ktorí vám ukážu, ako najlepšie prekonať strach a začať sa na každú jazdu autom tešiť. Okrem toho sa dostanete aj do zákulisia profesionálneho okruhu a s vlastným autom si na ňom budete môcť potom dokonca aj zajazdiť. Ako profesionálky:) K tomu všetkému aj veľmi dôležitý kurz prvej pomoci či predstavenie úplne nových áut.

Príďte pokojne z akéhokoľvek kúta Slovenska – súčasťou areálu je aj Hotel Ring***, kde si po úžasnom dni budete môcť oddýchnuť vo wellness centre s bazénom, vírivkami a saunami.

Viac informácií o podujatí a možnosť prihlásenia sa nájdete na www.drivingacademy.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Múdro a bezpečne: Hodnotenie nového modelu KIVI špeciálneho smart TV pre deti Čoraz viac Slovákov siaha po netradičných erotických darčekoch. Tu sú tie najpopulárnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.