Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. apríla 2014 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Broker Consulting zaznamenala medziročný nárast obratu o 27 %

BRATISLAVA 8. apríla – Spoločnosť Broker Consulting dosiahla v roku 2013, 27 % rast obratu vo svojich strategických segmentoch podnikania.

Finanční konzultanti sprostredkovali viac ako 17 200 zmlúv. Najdynamickejšie rástol segment poskytovania úverov, kde spoločnosť zaznamenala medziročný nárast v objeme viac ako 29 %, čo predstavovalo celkom takmer 120 mil. Eur. Hoci poistný trh ako taký v roku 2013 stagnoval, v sektore poistenia a zaistenia spoločnosť zaznamenala 9 % vzostup v objeme oproti roku 2012.

Generálny riaditeľ Broker Consulting Július Rusňák považuje výsledky, ktoré spoločnosť dosiahla v roku 2013 za veľmi dobré. „Vďaka profesionalite takmer 500 spolupracovníkov a vysokej kvalite nimi poskytovaných finančných služieb, môžeme aj v tomto roku očakávať rast.“ Spoločnosť ako jediná na trhu poskytuje klientom tzv. OK Finančný plán. Využilo ho už takmer 3 tisíc ľudí a získalo tak na mieru šitý návod na splnenie si svojich finančných cieľov.

Konzultanti Broker Consulting pomáhajú klientom vytvoriť finančný majetok efektívnym a bezpečným spôsobom. „Snažíme sa o to, aby naši klienti mali vytvorenú takú finančnú rezervu, aby mohli sami rozhodnúť o svojom odchode do dôchodku,“ povedal Július Rusňák.

K strategickým cieľom spoločnosti patrí rozširovanie vysokokvalifikovanej siete nezávislých finančných konzultantov a poskytovanie finančných riešení individuálnym prístupom ku klientom. Broker Consulting od začiatku svojej existencie poskytla svoje služby už 60 550 klientom. Do roku 2016 by spoločnosť chcela patriť medzi prvú trojicu firiem podnikajúcich v oblasti poskytovania finančných služieb na Slovensku.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Finportal s najvyšším rastom v roku 2023 na trhu. V roku 2024 plánuje útok na Top 1 pozíciu UNIQA poistila film o výnimočnom mužovi Františkovi Kriegelovi „Muž, ktorý stál v ceste“

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.