Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. novembra 2016 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Broker Consulting a Perfect Real sa spojili

„Spojenie Broker Consulting, a.s. a Perfect Real, s.r.o. znamená nielen komplexnosť poskytovaných služieb, ale predovšetkým profesionalitu“, povedal generálny riaditeľ Broker Consulting, a. s. Július Rusňák. „Naše know-how, špecializované služby a odbornosť konzultantov, pomôžu klientom bezpečne a bez stresu prejsť jednotlivými etapami realitného obchodu“, dodal Július Rusňák.

Koncept poskytovania realitných a finančných služieb klientom pod jednou strechou, je pre klientov veľkým prínosom. Takýmto prístupom klienti získavajú komplexnosť a ich sprievodcom realitnými aj finančnými transakciami sa stáva jediná spoločnosť.

„Prvoradá je pre nás vždy spokojnosť a komfort klientov, ktorým ponúkame služby v realitnej činnosti“ povedala Edita Nagy, konateľka spoločnosti Perfect Real, s.r.o . „ Poskytovanie najvýhodnejších riešení nielen v oblasti bývania, ale pomôcť aj s jeho financovaním a zabezpečením. Zlúčenie so spoločnosťou Broker Consulting, a. s. nám umožní stavať na silných stránkach oboch spoločností a dosiahnuť väčší úspech“ , doplnila Edita Nagy.
Spojenie spoločností znamená synergický efekt, ktorý bude citeľný najmä v podobe nových možností a riešení orientovaných predovšetkým na klientov.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

xa

K téme

Slováci výrazne pociťujú infláciu na svojich príjmoch, proti znehodnoteniu úspor sa bránime len nedostatočne Finančné vzdelávanie s online hrou FinGR Play

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.