Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. augusta 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Bratislavský Dell získal svetové ocenenie

BRATISLAVA 22. augusta – Bronzové umiestnenie v prestížnej súťaži International Business Awards za rok 2012 získalo oddelenie zákazníckej podpory spoločnosti Dell, ktoré z Európskeho obchodného centra v Bratislave obsluhuje zákazníkov z celej Európy, Stredného východu a Afriky. Bratislavský tím je výnimočný systémom praktického vzdelávania a tiež svojim nadšením pre dobrovoľnícke aktivity.

„Toto ocenenie je dôkazom, že Dell má na Slovensku zákaznícke centrum svetovej kvality. Všimla si to nielen medzinárodná porota, ale tiež viac ako 90 % spokojných zákazníkov,“ povedala o ocenení Pavlína Luptáková, riaditeľka divízie podpory obchodu Európskeho obchodného centra Dell v Bratislave.

Do súťaže bolo spolu nominovaných 3 300 firiem z celého sveta. Zákaznícke centrum bratislavského Dellu je jediným zástupcom z kontinentálnej Európy medzi ocenenými. Minulý rok zaviedlo nový interaktívny systém vzdelávania, ktorý takisto dopomohol k vysokej zákazníckej spokojnosti. Výnimočné je aj nasadenie členov tímu v dobrovoľníckych aktivitách. Zo 160 zamestnancov až 80 % pravidelne prikladá ruku k dielu v rôznych oblastiach zameraných na podporu charity, mládeže a environmentálnu podporu.

Bratislavské zákaznícke oddelenie vzniklo ako súčasť Európskeho obchodného centra Dell v roku 2003. Obsluhuje klientov v 20 krajinách a v 17 jazykoch. Ocenenie International Business Award sa udeľuje od roku 2002. Tento rok tvorilo porotu viac ako 250 manažérov z celého sveta, ktorí hodnotili firmy v 15 kategóriách. Ceny, takzvané sošky Stevies®, si preberú ocenené firmy z 50 krajín na októbrovom ceremoniáli v španielskej Barcelone.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Cestovný ruch v Bratislave: Aké sú jeho najväčšie výzvy a ciele? Jubilejný 20. ročník súťaže ZlatyErb.sk o najlepšiu internetovú stránku samospráv za rok 2023

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.