Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. septembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Bratislavský Aupark privíta kmotričky

BRATISLAVA 25. septembra – Tvorivé dielne, súťaže o fantastické ceny, netradičné hudobné vystúpenia a pomoc tým najmenším z nás – štvrtkové popoludnie, 26. 09. 2013 bude v bratislavskom Auparku patriť všetkým mamičkám so svojimi ratolesťami a rovnako tým, ktorí by sa radi vrátili do čias bezstarostného detstva. Program podujatia, ktoré má nielen zábavný, ale aj filantropický rozmer, nájdete na stránkach Auparku Bratislava.

V Auparku sa stretnú kmotričky
Aupark Bratislava ako obľúbené nákupné centrum nejednej bratislavskej mamičky, sa rozhodol podporiť vznik portálu, ktorý dáva nádej matkám v núdzi. Vďaka nemu môžu nájsť „kmotru“ pre svoje dieťa a získať tak pomocnú ruku a peňažnú podporu zo strany darkyne. Spolu s občianskym združením Šanca pre nechcených pripravil bratislavský Aupark nevšedné podujatie Kmotričky v Auparku, ktorým chce zvýšiť povedomie o možnosti takéhoto darcovstva. „Naše centrum je obľúbeným nákupným a oddychovým miestom mamičiek i rodín. Preto sme ani na chvíľu neváhali a rozhodli sme sa podporiť projekt, ktorý pomáha tým najmenším nestratiť detstvo. Na akciu srdečne pozývame všetkých, ktorí si radi zaspomínajú na tieto bezstarostné časy a zároveň chcú podporiť správnu vec,“ hovorí s úsmevom Katarína Kešjarová, marketingová manažérka Auparku Bratislava. Súčasťou podujatia bude aj slávnostný krst. Kmotričkami portálu budú známe mamičky slovenského šoubiznisu Adriana Kmotríková, Karin Majtánová a Len
ka Šóšová.

Popoludnie ako z rozprávky
Atmosféru bezstarostného obdobia hračiek a rozprávok navodia nádherné uspávanky v podaní Zdenky Prednej, Jakuba Petraníka a speváckej ikony ľudových piesní Dariny Laščiakovej. Návštevníci si zároveň budú môcť otestovať svoje rodičovské zručnosti. Súčasťou programu bude výroba vlastnej medovníkovej kolísky, do ktorej by sa schuti zahryzol nejeden malý i veľký návštevník. Mamičky a ich dcéry parádnice si zase budú môcť vyskúšať tvorbu šperkov za pomoci Patchworkového cechu. Chýbať nebudú ani súťaže a tombola plná skvelých cien. Vráťte sa spolu s Auparkom do detských čias. Príďte si vy vychutnať toto jedinečné podujatie a podporte tak dobrú vec.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Jubilejný 20. ročník súťaže ZlatyErb.sk o najlepšiu internetovú stránku samospráv za rok 2023 UNIQA prispela sumou 30 000 eur na vybudovanie detského psychiatrického stacionára v Martine

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.