Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. júna 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Blíži sa uzávierka súťaže Bystrické tóny

BRATISLAVA 17. júna – Ešte tri týždne sa hudobníci, speváci a autori z celého Slovenska môžu prihlásiť do autorskej a interpretačnej súťaže – Bystrické tóny. O ich hudobnom „osude“ v tejto súťaži rozhodne porota v hviezdnom zložení – Lenka Dusilová, Oľga Záblacká, Janka Kozáková, Peter Dobrík, Roman „Galo“ Galvánek, Rastislav Škrinár a Atila Béreš.

„Ohlasy sú zatiaľ veľmi pozitívne, kapely sa hlásia, kvalita je zatiaľ fajn, ale ja dúfam, že ešte stúpne. Čakáme na výnimočné, kreatívne nápady. Kapiel a interpretov je u nás dosť veľa a stále vznikajú nové kapely, čo je pozitívne. Kvalita je rôznorodá, ako vo všetkom, ale poznám aj veľa talentovaných kapiel, autorov a interpretov,“ prezradila organizátorka a zároveň porotkyňa súťaže Janka Kozáková z kapely Mukatado.
Uzávierka súťaže je 30. júna 2013.

Súťaž bude prebiehať v dvoch semifinálových a jednom finálovom kole a bude rozdelená do piatich kategórií – najlepší spevák, speváčka, kapela, skladba a najlepší text bez obmedzenia žánru a veku. Víťazi jednotlivých kategórií získajú možnosť nahrať singel v profesionálnom nahrávacom štúdiu pod vedením hudobného producenta. Skladby budú následne oficiálne vydané na kompilačnom CD, ktoré bude odprezentované v slovenských médiách. Člen poroty Rastislav Škrinár, ktorý je aj organizátorom letného hudobného festivalu, si zároveň zo semifinalistov a finalistov vyberie kapelu, ktorá si na ňom zahrá.
Vo finálovom kole okrem súťažiacich vystúpi aj množstvo zaujímavých hostí.

Podmienky účasti v súťaži Bystrické tóny:
– najneskôr do 30. júna 2013 poslať na adresu PJ SOUND STUDIO s.r.o., Kapitulská 5, Banská Bystrica 97401 alebo na e-mail: info@nahravaciestudio.sk :
1. demonahrávku s maximálne tromi autorskými skladbami na CD (formát mp3, 250 Kb/s);
2. uviesť tip na svoj hit spomedzi zaslaných vlastných skladieb;
3. životopis a fotografiu skupiny, interpreta, autora;
4. každá zaslaná pieseň musí byť označená menami autorov hudby a textu, menom interpreta a ich kontaktnými telefónnymi číslami;
5. označenie kontaktnej osoby, resp. manažéra v tvare – adresa, telefónne číslo, e-mailová adresa.

Do súťaže nebudú zaradené nekompletné a nepôvodné nahrávky a podklady.

Autor alebo interpret nesmie mať podpísanú platnú vydavateľskú zmluvu a pieseň zaslaná do súťaže nesmie byť v médiách uverejnená pred finálovým koncertom súťaže.

Ďalšie informácie a štatút súťaže nájdete na www.nahravaciestudio.sk
Projekt pripravila umelecká agentúra IMIKO SLOVAKIA, s.r.o., v spolupráci s nahrávacím štúdiom PJ SOUND STUDIO a vydavateľstvom PJ RECORDS a hudobninami BIG MUSIC.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Hasiči absolvovali školenie k horeniu batérií. Umožní im v budúcnosti efektívnejšie hasiť elektromobily a ďalšie zariadenia s batériami Dovolenková sezóna sa blíži! Ako vyrysovať telo do plaviek?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.