Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. marca 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

BILLA otvára novú predajňu v Bratislave na Račianskej ulici

BRATISLAVA 28. marca – Aj v roku 2013 ponúka BILLA Slovensko najvyššiu kvalitu, čerstvosť a široký rad produktov za dostupné ceny. Bratislavskí zákazníci sa o tom môžu oddnes (štvrtok 28. marca 2013 – 12.00 hod) presvedčiť v novej predajni na Račianskej ulici. Je to dvadsiaty štvrtý obchod BILLA v tomto meste.

BILLA vo svojej novej predajni v Bratislave na Račianskej ulici pri Figare ponúka na ploche 1 200 m² veľký sortiment čerstvého tovaru a vďaka šiestim pokladniam umožňuje rýchly a pohodlný nákup. Motorizovaní návštevníci nájdu pred supermarketom 79 parkovacích miest

„Bratislavskí zákazníci sa v ponuke obchodov veľmi orientujú. Slovenské hlavné mesto leží na hraniciach s ďalšími krajinami a uspejú tu iba konkurencieschopné obchody a kvalitný tovar. Nám sa tu darí a viem, že to nie je náhoda,“ povedal dnes Jaroslaw Szczypka, CEO BILLA Slovensko a BILLA Česká republika pri príležitosti otvorenie sto dvadsiatej prvej predajne siete supermarketov BILLA Slovensko.

Osobná obsluha
Štyridsaťpäť zamestnancov nového bratislavského obchodu je pripravených reagovať na všetky zákaznícke otázky a podnety. “Ako vo všetkých našich obchodoch aj na Račianskej ulici chceme zákazníkom ponúknuť komfortné nakupovanie. Naši zamestnanci sú pripravení zákazníkom poradiť aj pomôcť,” hovorí Szczypka.

Najvýhodnejšie nakupovanie
Zákazníci v novom obchode nájdu viac ako 6 600 produktov. O príjemnú atmosféru a zábavu prvých nakupujúcich sa dnes popoludní postará Andrej Bičan, ktorý so svojim tímom spríjemní Bratislavčanom ich veľkonočné nákupy v novej Bille.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Modrého anjela za najlepší hraný film 30. ročníka MFF Art Film získala emotívna sudánska dráma Zbohom, Júlia Výrobca elektriny, akého by ste nečakali. Z BILLA sa už stala aj elektráreň

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.