Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. septembra 2017 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Biano – v čom spočíva jedinečnosť tohto projektu?

BRATISLAVA 26. septembra 2017 – Hľadáte šikovného nákupného poradcu, ktorý by nebol ukecaný, ale šiel rovno k veci? Obráťte sa na Biano.sk – jedinečný projekt, ktorý spája všetko, čo potrebujete vedieť a vidieť pri rozhodovaní o zariadení vášho interiéru.

O ČOM JE BIANO?Biano spája rôzne oblasti a prvky interiérového dizajnu. Na jednom mieste nájdete inšpirácie, konkrétne návrhy aj samotné produkty, pretože Biano jedinečným spôsobom spája zákazníkov s eshopmi a profesionálmi, ktorí ponúkajú svoje služby a výrobky. A to je presne moment, ktorý oceníte pri každom zrealizovanom nákupe. Pre lepšiu orientáciu v množstve možností sú k dispozícii pokročilé filtre, ale o tých bude reč trochu neskôr.

KRÁTKA HISTÓRIA A PÔVOD PROJEKTUBiano ste doteraz možno neregistrovali, ale určite vám niečo hovoria značky ako Slevomat, Heureka, Glami alebo Bonami. Aká je medzi nimi spojitosť? Jedným slovom – Miton, česká investičná spoločnosť, ktorá (nie len) spomínané projekty zastrešuje. Biano rozbehla najskôr v domovskej krajine, kde sa jej od roku 2015 podarilo združiť viac ako 500 eshopov a 700 odborníkov z oblasti dizajnu a starostlivosti o interiér. Slovenská verzia je mladšia, funguje od jesene 2016, ale už aj Biano.sk sa môže pochváliť zaujímavými číslami – presvedčí aj vás výber viac ako 400 000 produktov od 140 eshopov? Len zo začiatku roku 2017 z Biana do partnerských eshopov odišlo viac ako 1 miliónov návštevníkov.

7 DÔVODOV PREČO KLIKNÚŤ NA BIANO.SK?Pretože Biano vás zaujme už na prvý pohľad. Čím?

Príjemný dizajn stránky: To je pravdepodobne prvý moment, ktorý si uvedomíte po kliknutí na Biano.sk. Jasný a zreteľný web bez zbytočných reklám a bannerov, to sa len tak nevidí. Na Biano ale máte všetko jasne dané, doslova čierne na bielom. Prehľadný a prívetivý dizajn webu bez optického smogu vás určite neodoženie, práve naopak.Jasné členenie produktov: Hneď na vrchu stránky nájdete prehľadne rozčlenené produkty do základných kategórií. Samozrejmosťou je nábytok či bytový textil, nechýba však ani kategória doplnkov pre deti či vybavenie pre dom a záhradu. Nám sa vyložene páčila kategória „Podľa miestnosti“, ponúkajúca veľmi praktické triedenie tovaru. To je vrchol pomyselnej koruny, ktorou sa môžete preklikať až k jadru veci.Pozornosť na výpredaje a akciové ceny: Špeciálnou kategóriou sú Výpredaje. Keďže Biano združuje produkty z viac ako 140 eshopov, získate vďaka nemu výborný prehľad o stave trhu s nábytkom a bytovými dekoráciami – nebudete musieť preklikávať desiatky eshopov a hľadať v ktorom sú práve najlepšie zľavy. Biano to spraví za vás.Pokročilý systém filtrovania: Ďalšia skvele zvládnutá vec. Vezmime si napríklad kuchynské linky – na Biano je ich viac ako 1000. Ako sa v tomto množstvo vyznať? Veľmi jednoducho! Filtrovanie na Biano umožňuje ich triedenie podľa výrobcu, obchodu, farby, dokonca aj dekoru, štýlu alebo vlastností (tichý dojazd, s ostrovčekom, horné, rohové, vitríny, drezové, atď.). Každá kategória, či sa jedná o textil, nábytok alebo elektrospotrebič, má na mieru šité filtre, ktorá vám maximálne uľahčia výber a orientáciu.Kontakty na široké portfólio odborníkov: Nájdete ich v sekcii Inšpirácia. Je tu celý rad architektov (stavebných, záhradných, dizajnérov), výrobcov, obchodov alebo štúdií (kúpeľnových či kuchynských). Súčasťou ich profilov sú aj konkrétne návrhy s bohatými fotografickým a textovým doplnením.Inšpirácie: V spomenutej sekcii nájdete množstvo obrazových inšpirácií – interiérov, v ktorých sú nezriedka použité aj produkty z ponuky Biano (napr. vane, stolíky, stoličky,atď.). Môžete ich tak vidieť z iného uhla a lepšie si ich dokážete predstaviť v priestore.Magazín: Je príjemným spestrením webu. Nájdete v ňom dobré rady a novinky zo sveta architektúry a dizajnu. Viete ako využiť obkladový kameň alebo ako ísť na rekonštrukciu kuchyne? Tieto a mnoho ďalších článkov si môžete prečítať v magazíne na Biano.sk.

K téme

Vrátili ste šancu čistej prírode Skutočný príbeh ženy, ktorá založila svetoznámu vinársku značku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.