Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. novembra 2015 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Bezúčelový úver splatíte rýchlejšie aj bez návštevy pobočky

##1:1 TXT
##1:2 SITA_TXT
##1:3 0330
##1:5 05.11.2015 15:45:57
##1:6 9999
##2:11
##9:1
BRATISLAVA 2. novembra 2015 (WBN/PR) – Môžete byť kdekoľvek, spotrebiteľský úver dnes viete splatíť oveľa skôr aj na diaľku. Stačí zrealizovať Extra splátky cez mobilnú aplikáciu či internet banking.

úver

Služby v bankovníctve sú čím ďalej tým dostupnejšie. Úver na čokoľvek dnes môžete splatiť skôr a pritom nemusíte navštíviť pobočku. Jesennú novinku priniesla Tatra banka spolu s Bezúčelovým úverom so zrýchleným splácaním. Stačí, ak z pohodlia domova zrealizujete Extra splátku pomocou mobilnej aplikácie Tatra banka či internet bankingu.

Bezúčelový úver so zrýchleným splácaním prináša výhody ako:

– možnosť realizácie Extra splátky každý mesiac až do výšky 3-násobku mesačnej splátky bez návštevy pobočky.
– realizácia Extra splátky z pohodlia domova, cez nternet banking alebo cez aktuálnu verziu mobilnej aplikácie Tatra banka.
– 100 % zľava z poplatku za úver.

Bezúčelový spotrebiteľský úver môžete použiť na čokoľvek bez dokladovania účelu. Je to len na vás. Najčastejšie sa bezúčelový spotrebiteľský úver využíva na zariadenie a rekonštrukciu bývania či kúpu auta.
O bezúčelový úver môžete požiadať vo výške od 500 do 25 000 eur na obdobie 12 až 108 mesiacov. K získaniu úveru nepotrebujete spoludlžníka, ani ručiteľa.

Extra splátky je možné používať pri nových úveroch splácaných z bežného účtu v Tatra banke cez internet banking alebo pomocou aktuálnej verzie mobilnej aplikácie Tatra banka až do výšky trojnásobku mesačnej splátky.

Bude vás zaujímať: bezúčelové úvery – porovnanie

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

sq

K téme

Príjem zo zahraničia a úver. Na čo sa treba pripraviť? Bezúčelový úver splatíte rýchlejšie aj bez návštevy pobočky

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.