Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. júla 2016 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

BDR – popredná audítorská firma oslavuje 25 rokov existencie na trhu

BRATISLAVA 14. júla – Spoločnosť bola založená piatimi partnermi v roku 1991 v Banskej Bystrici bez zahraničnej účasti. S rastom spoločnosti sa počet spoločníkov zvýšil na osem a otvorila sa pobočka v Bratislave.
BDR sa od samého začiatku zaradila medzi popredné audítorské spoločnosti, o čom svedčí aj každoročné umiestnenie v hodnotení audítorských spoločností v rámci rebríčku TOP TREND.

Spájanie rodinnej tradície a medzinárodnej prestíže

Od roku 2011 je nezávislým členom medzinárodnej auditorskej spoločnosti Moore Stephens International Limited, ktorej členmi je 292 nezávislých firiem s 626 kanceláriami a s viac ako 26.000 zamestnancami v 103 krajinách sveta. Vďaka celosvetovej prítomnosti vie pomôcť pri riešení akýchkoľvek problémov nielen na Slovensku, ale taktiež v zahraničí.

Čo nám 25 rokov pôsobenia na trhu dalo, v čom sme dobrí, v čom je naša pridaná hodnota pre Vás

Jednoznačne naše know how a záruka poskytnutia kompletnej služby. Vysokokvalitné služby poskytujeme v oblastiach, ktoré sú momentálne veľmi žiadané, a to: problematika transférového oceňovania, zastupovanie v daňovej kontrole a outsourcing účtovníctva.

Zaujíma Vás, či potrebujete dokumentáciu k transférovému oceňovaniu?

Od roku 2015 vznikla povinnosť mnohým subjektom viesť dokumentáciu k transferovému oceňovaniu aj v prípade transakcií s tuzemskými spriaznenými osobami, teda nie len so zahraničnými spriaznenými osobami . Naviac, z praxe môžeme potvrdiť, že v súčasnosti správca dane venuje zvýšenú pozornosť transakciám, ktoré sú rizikové z pohľadu transferového oceňovania. Pritom nie je dôležité, či ide o transakciu s hmotným alebo nehmotným majetkom, poskytovanie služieb alebo o finančné transakcie. Dôležité je to, či ide o transakcie, ktoré nesú v sebe prvky potenciálneho agresívneho daňového plánovania. Spoločnosť, ktorá vykonáva takéto transakcie, by ich mala dôsledne zdokumentovať, pretože práve tieto transakcie bývajú predmetom hĺbkovej daňovej kontroly zo strany správcu dane. A práve preto sa v BDR špecializujeme na problematiku transférového oceňovania a vypracovanie dokumentácie k transférovému oceňovaniu. Disponujeme priamym prístupom prístupom do databázy Amadeus, ktorá obsahuje finančné informácie o viac ako 200-tisíc európskych podnikoch, a nepriamy prístup do databázy
http://www.royaltyrange.com/home/royalty-rate-database/our-clients, ktorá poskytuje spoľahlivé a detailné informácie ohľadom zmlúv týkajúcich sa duševného vlastníctva. Takisto máme špecialistu – znalca, ktorý sa venuje znalectvu v rámci transfer pricingu – Ing. Miroslav Jakubec, PhD a kolegyňu Ing.Lauru Hanesovú, ktorá sa v podstate venuje výhradne problematike transférového oceňovania.

Veríme, že komplexný prístup založený na racionalite, efektivite a využívaní najmodernejších nástrojov je cestou k úspechu v každej oblasti podnikania.

Outsourcing účtovníctva – naším cieľom je zbaviť klienta všetkých starostí spojených so zaistením tejto činnosti, ako aj zbaviť manažment klienta nutnosti každodennej kontroly procesov účtovania. Ak máte pocit, že nestíhate a priveľa času venujete rutinným operáciam súvisiacich s účtovníctvom, tak outsourcing je pre Vás riešenie.

Preneste zodpovednosť, znížte si náklady a ušetrite čas. Je to jednoduché.

BDR, spol.s.r.o.
Bratislava
Černyševského 26 851 01 Bratislava, Tel.: 00421 (0)905 689 761
Banská Bystrica
M. M. Hodžu 3 974 01 Banská Bystrica, Tel.: 00421 (0)48 4700041
Kontaktná osoba: Mag. Martin Kiňo
Email: bdr@bdrbb.sk, Web: http://www.bdrbb.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Dobré rozprávky z Lidla pomáhajú novorodencom aj počas pandémie Nebezpečný nepriateľ: ako uchrániť deti pred nástrahami alkoholu?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.