Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. apríla 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Bayer získal prestížne ocenenie Via Bona

BRATISLAVA 13. apríla – Prestížne ocenenie Via Bona, ktorým Nadácia Pontis vyjadruje verejné uznanie firmám a podnikateľom, ktorí na Slovensku rozvíjajú firemnú filantropiu a zodpovedné podnikanie spoznalo počas včerajšieho galavečera v Refinery Gallery svojich víťazov. Do užšieho výberu hodnotenia 12. ročníka ocenenia za aktivity realizované v roku 2011 postúpilo 82 nominácií.

Ceny boli udelené v deviatich kategóriách v oblastiach Zodpovedné podnikanie a Firemná filantropia.

Podľa vyjadrenia poroty získala firma Bayer ocenia Via Bona za svoje líderstvo a odvážne aktivity, ktoré pomohli k zvýšeniu transparentnosti a odstraňovaniu korupcie v zdravotníctve na Slovensku. Cenu prevzal generálny manažér spoločnosti Bayer pre Slovensko a Českú republiku Antonio Payano: „Táto cena je pre našu spoločnosť nielen mimoriadne významné ocenenie ale zároveň aj záväzok, aby sme vytrvali pomáhať meniť svet okolo seba k lepšiemu“ Spoločnosť Bayer považuje dodržiavanie zákonných a etických štandardov za neoddeliteľnú súčasť svojho podnikateľskej stratégie na Slovensku ako aj všetkých ostatných krajinách.

Prestížne ocenenia Via Bona udeľuje každoročne Nadácia Pontis. Hodnotiacu komisiu tvoria zástupcovia firiem, verejnej správy, médií a neziskových organizácií. Spoločnosť Bayer bola tento rok nominovaná celkovo v dvoch kategóriách. Pre Bayer je to už druhé významné ocenenie Via Bona v histórií, keď v roku 2009 získal hlavnú cenu Via Bona v kategórií malé a stredné podniky.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

yv

K téme

ITAPA Health & Care: Slováci dnes nevedia, aký poplatok zaplatia u lekára. S tým bude koniec Kedy nám dôjde voda a kedy aplikácie nahradia lekára? Mladí Česi a Slováci majú podľa výsledkov prieskumu „Bayer Barometer 2022“ v tom jasno

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.