Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. decembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

BASF je hlavný dodávateľ pre Peugeot Citroën

BRATISLAVA 12. decembra – Spoločnosť BASF Coatings získala titul „hlavný dodávateľ lakov“ od automobilky PSA Peugeot Citroën. Uznanie je výsledkom iniciatívy „Dokonalosť v dodávateľských vzťahov“. Jean-Baptiste Formery, riaditeľ nákupu automobilových dielov PSA Peugeot Citroën, odovzdal vyznamenanie Oliverovi Homolleovi, prezidentovi Business Center West a prezidentovi BASF Francúzsko.

Okrem 13 strategických dodávateľov identifikoval PSA Peugeot Citroën i hlavných dodávateľov, ktorí sú medzinárodne aktívni a stanovujú štandardy vo svojich oblastiach. PSA Peugeot Citroën chce z prepracovaných dodávateľských vzťahov učiniť svoju konkurenčnú výhodu. Spoločnosť BASF bola vybraná na základe svojej vysokej kvality, spoľahlivosti, technickej kompetencie a všestrannosti. Okrem toho BASF disponuje podrobnými expertízami rozličných náterov a technologických postupov, rovnako ako aj kratšími lakovacími procesmi. Plní tak všetky požiadavky PSA.

BASF Coatings je súčasťou BASF Group, ktorá je celosvetovo najväčším dodávateľom chemických materiálov pre automobilky a je považovaná v celom výrobnom reťazci vozidiel za spoľahlivého a kompetentného partnera. Dodáva všetko od technických plastov, polyuretánov, špeciálnych pien, lakov, palivových prísad, až ku katalyzátorom, batériám, pigmentom, chemikáliám pre kožu a textílie, alebo chladiacim a brzdným zmesiam. Spektrum produktov BASF pre využitie v automobilovom priemysle je skutočne široké.

O BASF Coatings
BASF Coatings vyvíja, produkuje a predáva vysoko cenený sortiment inovačných automobilových a priemyslových lakov, rovnako ako aj architektonické nátery. V roku 2011 dosiahla spoločnosť BASF Coatings obrat 2,8 miliardy euro. V oblasti lakov patrí k celosvetovým lídrom a disponuje silným postavením na trhoch v Európe, Severnej a Južnej Amerike a v regióne Ázia – Pacifik. Viac o BASF Coatings možno nájsť na: www.basf-coatings.com. Zákaznícky časopis BASF Coatings je k stiahnutiu na stránke: www.coatingspartner.com.

O spoločnosti BASF
Spoločnosť BASF – The Chemical Company je globálnym lídrom v oblasti chemického priemyslu. Spoločnosť má veľmi široké produktové portfólio zahŕňajúce chemikálie, plasty, stavebné materiály, poľnohospodárske produkty aj jemnú chémiu. Kombinujeme ekonomický úspech, sociálnu zodpovednosť a ochranu životného prostredia. Spoločnosť je spoľahlivým partnerom pre prakticky všetky priemyslové odvetvia a svojim partnerom ponúka produkty s vysokou pridanou hodnotou a inteligentné systémové riešenia, ktoré im umožňujú dosahovať stále väčšie úspechy. Naše produkty a systémové riešenia prispievajú k šetrnému hospodáreniu so zásobami, zaručujú zdravú výživu a pomáhajú zlepšovať kvalitu ľudského života. Náš prínos je zhrnutý do nášho korporátneho cieľa: Tvoríme chémiu pre trvalo udržateľnú budúcnosť. Spoločnosť BASF vyvíja nové technológie s potenciálom hľadania odpovedí na globálne problémy, ako sú zmeny klímy, potreba vyššej energetickej efektívnosti a vyššej mobility. BASF ku ko
ncu roka 2011 zamestnávala 111 000 ľudí a v roku 2011 vykázala tržby vo výške 73,5 miliárd eur. Akcie spoločnosti BASF sú obchodované na akciových trhoch vo Frankfurte (BAS), Londýne (BFA) a Zürichu (AN). Viac informácií o spoločnosti BASF nájdete na internete na adrese www.basf.com alebo na Social Media Newsroom na stránke newsroom.basf.com.

BASF v Slovenskej republike
Na Slovensku je spoločnosť BASF aktívna už niekoľko desaťročí. Prostredníctvom inteligentných riešení a vysoko kvalitných produktov pomáhame našim zákazníkom byť stále úspešnejšími. Odborníci BASF poskytujú poradenstvo nielen v oblasti spracovania produktov firmy BASF, ale aj na poli bezpečnosti, ochrany životného prostredia a úspor energie. Spoločnosť BASF je kompetentným partnerom všetkých dôležitých odvetví slovenského hospodárstva, ku koncu roka 2011 mala spoločnosť BASF na Slovensku 182 zamestnancov a v roku 2011 dosiahla obrat vo výške 112 miliónov eur. Ďalšie informácie o spoločnosti BASF na Slovensku sú dostupné na stránke www.basf.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Veľká noc je aj o farbách, väčšina ojazdených áut má len jednu zo štyroch BASF dodáva laky pre inovatívny elektromobil

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.