Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. apríla 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Azet.sk rozšíril svoje portfólio portálov o Autovia.sk

BRATISLAVA 4. apríla – Internetová jednotka Azet.sk nadobudla od spoločnosti Alma Media 100 % akcií portálu Autovia.sk. Autovia.sk je tretím najnavštevovanejším internetovým autobazárom na Slovensku.

Portál Autovia.sk bol spustený v roku 2001 a dnes ho mesačne navštevuje 280 933 reálnych používateľov zo Slovenska (zdroj: Gemius Explorer, RUsk 01/2013). Portál bol prvou webovou stránkou s auto-moto inzerciou na Slovensku, ktorý ponúkal možnosť kupovať a predávať nové a ojazdené autá, ako aj motorky, náhradné diely, nákladné autá a karavany. Autovia.sk navyše poskytuje rôzne služby, napríklad adresár miestnych predajcov áut, vzory zmlúv, štatistické údaje o vývoji cien konkrétnych modelov áut, ako aj novinky a testy áut.

Azet.sk, ktorý prevádzkuje slovenský portál s auto-moto inzerciou Autobazar.sk, využije svoju pozíciu na trhu na ďalší rozvoj značky Autovia.sk s cieľom stať sa silnou platformou pre spotrebiteľov a obchodných partnerov.

„Touto akvizíciou urobila spoločnosť Azet.sk dôležitý strategický krok smerom k budúcemu rozširovaniu svojho on-line portfólia auto-moto inzercie na Slovensku a k posilneniu našej pozície na trhu,“ hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Azet.sk Milan Dubec.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Írsko. Čo všetko priniesla táto malá krajina svetu? Riaditeľ GLN Norbert Kyndl: Tomášička je výnimočná už 60 rokov, a to vďaka každému tomášičkárovi

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.