Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. októbra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Autá z Mototechny s dvojročným poistením na poruchy od AIM

BRATISLAVA 9. októbra – Zachované a referenčné vozidlá predávané v rámci AAA AUTO pod značkou Mototechna sú teraz namiesto pôvodných dvanástich mesiacov poistené proti mechanickým a elektrickým poruchám na celé dva roky. Poistenie AIM Carlife poskytuje spoločnosť AIM Insurance, ktorá proti poruchám poisťuje aj ostatné vozidlá AAA AUTO.

Tento typ poistenia ponúka AAA AUTO už ôsmy rok, pričom spoločnosť AIM Insurance ho poskytuje od roku 2011. „Keď sme preverovali systémy riadenia spoločnosti AAA AUTO, veľmi na nás zapôsobili kritériá pre výkup vozidiel, pravidlá pre kontrolu kvality a úroveň predpredajnej prípravy áut. Vďaka tomu motoristi v Českej a Slovenskej republike získavajú vysoko kvalitné a spoľahlivé automobily, čo nám dáva ako poisťovateľovi dostatočnú istotu, že môžeme ponúknuť poistenie s dlhším krytím,“ povedal Malcolm Douglass, výkonný riaditeľ spoločnosti AIM Insurance Czech Republic. „Vďaka vlastnej štyridsaťročnej skúsenosti v automobilovom biznise si dovolím tvrdiť, že priemerná kvalita vozidiel v AAA AUTO je lepšia, než u porovnateľných predajcov v západnej Európe. Preto, keď nás vedenie AAA AUTO požiadalo, aby sme podporili autá z Mototechny a predaj niektorých ďalších najlepších vozidiel z AAA AUTO predĺžením poistenia na dva roky, mohli sme s pokojným svedomím súhlasiť,“ dodal D
ouglass.

Poistenie AIM Carlife kryje poruchy motora, spojky, hnacej hriadele, diferenciálu a hnacej sústavy (vrátane jednotky pohonu predných kolies), chladiaceho či palivového systému, prevodovky a elektrických súčastí. „Sme jediným predajcom na trhu, ktorý našim zákazníkom poskytuje poistenie mechanických a elektrických porúch, aby sme ich ochránili proti rizikám spojeným s nákupom jazdeného auta. Zatiaľ čo jazdené vozidlá nie sú chránené žiadnymi zárukami, naše vozidlá majú garanciu najmenej na dvanásť mesiacov. Sme veľmi radi, že pre autá z Mototechny teraz môžeme s pomocou AIM Insurance poskytovať garanciu až na 24 mesiacov,“ povedala generálna riaditeľka AAA AUTO Karolína Topolová. Napriek veľkému úsiliu, ktoré je venované kontrole vozidiel a ich príprave na predaj, môžu sa poruchy objaviť. „Poistenie mechanických a elektrických chýb je koncipované tak, aby našich zákazníkov chránilo pred neočakávanými a nákladnými účtami za opravy,“ dodala Topolová.

AIM CZECH REPUBLIC s. r. o. je súčasťou skupiny MAI INSURANCE GROUP Ltd, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním komerčného poistenia v strednej a východnej Európe od roku 1990. V priebehu svojho dvadsaťročného pôsobenia vytvorila MAI Insurance Group najväčšiu sieť nezávislých poskytovateľov poistenia v strednej Európe a v súčasnosti má kancelárie a spolupracovníkov v osemnástich krajinách. V roku 2011 MAI Insurance Group v regióne spravovala viac než 160 mil. eur

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

20 rokov AAA AUTO na slovenskom trhu: 300-tisíc predaných áut Výhody investovania v Dubaji: Čo potrebujete vedieť, aby ste uspeli?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.