Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. mája 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Asociáciu dodávateľov liekov povedie nová prezidentka

BRATISLAVA 28. mája – Novou prezidentkou Asociácie dodávateľov liekov a zdravotníckych pomôcok (ADL) sa stala PharmDr. Iveta Kelová, ktorá doposiaľ pôsobila v rámci Asociácie ako člen prezídia.

„Pre mňa osobne je prioritou zachovanie kontinuity v rámci nastavených procesov vo vnútri Asociácie. Z pozície prezidentky chcem naďalej podporovať vzdelávacie a konzultačné aktivity, ktorým sa ADL intenzívne venuje od svojho vzniku. Za veľmi dôležité rovnako považujem , aby sme tak ako doteraz, naďalej prinášali svoj vlastný vklad v podobe legislatívnych návrhov a pripomienok, ktoré pomáhajú nielen vytvoriť kvalitné trhové prostredie, ale aj zabraňujú prípadným negatívnym dopadom na pacientov, ktorých ochranu vníma naša Asociácia ako jeden z najdôležitejších pilierov našej činnosti. Touto cestou sa chcem poďakovať za všetky pozitívne rozhodnutia, ktoré v smerovaní ADL urobila moja predchodkyňa, Mgr.Jana Širková, pretože aj vďaka nej, je možné ďalej rozvíjať naše aktivity na pevných základoch“ uviedla Iveta Kelová.

Asociácia dodávateľov liekov a zdravotníckych pomôcok je najdlhšie pôsobiacou asociáciou na Slovensku, ktorá zjednocuje komplexný liekový reťazec, od farmaceutických spoločností zaoberajúcich sa originálnymi i generickými liekmi, až po distribučné spoločnosti a majiteľov lekární.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Skupina Chiesi zvyšuje podporné opatrenia a oznamuje nové fondy pre zamestnancov, pacientov a poskytovateľov zdravotnej starostlivosti v odozve na pandémiu COVID-19 Hokejový tím Univerzity Karlovej v Prahe získal bronzovú medailu na Student Hockey Challenge 2019

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.