Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. mája 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

ASB GALA večer 2012 – Slávnostné vyhlásenie ocenení

BRATISLAVA 23. mája – Vydavateľstvo JAGA v spolupráci s týždenníkom TREND zorganizovali 22. mája 2012 v poradí už 6. ročník slávnostného odovzdávania ocenení spoločnostiam a jednotlivcom pôsobiacim v oblasti stavebníctva, architektúry a developingu.

Vyvrcholením podujatia pod názvom ASB GALA večer 2012 bolo vyhlásenie výsledkov hlasovania odbornej poroty a verejnosti v kategóriách:
• ASB Osobnosť architektúry a stavebníctva 2012
• ASB Developer roka 2012
• ASB Stavebná firma roka 2012

ASB GALA večer je prestížne podujatie s cieľom oceniť osobnosti a firmy pôsobiace v oblasti architektúry a stavebníctva a jeho poslaním je zároveň aj poukázať na aktuálne dianie v tejto oblasti. Počas galavečera boli vyhlásené aj výsledky hlasovania verejnosti, ktoré prebiehalo na odbornom portáli www.asb.sk.

Rozhodnutie o tom, ktoré osobnosti a subjekty sa stanú laureátmi týchto prestížnych cien, mala vo svojich rukách koncom roka 2011 nominačná komisia. Víťazov a výhercov hlavných cien následne určila odborná porota pozostávajúca z osobností slovenského stavebníctva, architektúry, zástupcov štátnej správy a samosprávy, ako aj z predstaviteľov odborných združení a komôr. Počet subjektov, ktoré sa zapojili do hodnotenia v projekte ASB GALA a vyjadrili svoj názor, sa blíži tento rok k počtu 100. Na portáli www.asb.sk paralelne prebiehalo hlasovanie širokej verejnosti, na základe ktorého sa určili víťazi internetovej ceny.

Hlavné ceny získali:
• ASB Osobnosť architektúry a stavebníctva 2012
Ing. arch. Peter Bouda
• ASB Developer roka 2012
HB REAVIS GROUP, s. r. o.
• ASB Stavebná firma roka 2012
INGSTEEL, s. r. o.

Z hlasovania verejnosti vzišli a ocenenie získali títo víťazi:
• ASB Osobnosť architektúry a stavebníctva podľa www.asb.sk
Prof. Ing. arch. Štefan Šlachta, PhD.
• ASB Developer roka podľa www.asb.sk
IN VEST, s. r. o.
• ASB Stavebná firma roka podľa www.asb.sk
Doprastav, a. s.

Spestrením slávnostného ASB GALA večera 2012, ktorý sa konal v priestoroch Ateliéru Babylon v Bratislave pre vyše 200 hostí bola anglická speváčka Nicole Lawrence. Oficiálnu časť večera moderoval Matej Šišolák.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Budova Pavilónu špičkových technológií UK nominovaná na Stavbu roka 2024 Vedenie českého ASBIS-u preberá Andrej Buchamer

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.