Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. decembra 2017 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

AS Rím je novým partnerom Cashback World

BRATISLAVA 1. decembra 2017 – Nákupné spoločenstvo Cashback World má nového partnera. Stal sa ním známy taliansky futbalový tím AS Rím. Jeden z najinšpiratívnejších športových klubov v Európe získa v januári 2018 vlastnú vernostnú kartu s originálnym dizajnom. O jej finálnej podobe môžu hlasovať aj slovenskí fanúšikovia tohto populárneho rímskeho futbalového tímu.

Nákupné spoločenstvo Cashback World spolupracuje s viac ako 75 000 obchodnými partnermi a e-shopmi v 47 krajinách sveta. Najnovším partnerom je taliansky futbalový tím AS Rím, ktorého fanúšikovania budú môcť od januára 2018 nakupovať s vernostnou kartou vo farbách obľúbeného rímskeho klubu a získavať zaujímavé výhody. O dizajne vernostnej karty môžu rozhodnúť v internetovom hlasovaní na stránke https://cashback.asroma.com a z dvoch vizuálov vybrať ten atraktívnejší.

Vernostná karta Cashback World umožňuje získavať peniaze späť z nákupu rôznych druhov tovaru alebo služieb vo výške 1 % – 5% z celkovej ceny nákupu. „Peniaze sa držiteľovi karty vrátia na účet v banke vždy, keď sa na konte zákazníka nazbiera aspoň 10 eur. Okrem peňazí späť z každého nákupu získavajú členovia nákupného spoločenstva množstvo zliav navyše zbieraním vernostných bodov, tzv. Shopping Points, alebo využívaním exkluzívnych akcií pre členov vernostného programu,” vysvetlil Ľuboš Kravárik, generálny riaditeľ myWorld Slovakia, prevádzkovateľa vernostného programu Cashback World.

Peniaze je tak možné získať späť nielen z nákupov potravín, oblečenia či obuvi, ale aj pohonných hmôt, dovoleniek, zájazdov na športové podujatia, rezervácie ubytovania na najväčšom svetovom ubytovacom portáli a mnohých ďalších tovarov a služieb.

O spoločnosti myWorld:

Skupina myWorld spája rôzne značky. So značkou Cashback World môžu zákazníci profitovať z výhod, ktoré im prináša medzinárodná Shopping Community: môžu si užívať atraktívne výhody pri nákupe ako Cashback Shopping Points.

White Label Solutions umožňuje klubom, organizáciám, ako aj veľkým spoločnostiam poskytovať členom, fanúšikom, zákazníkom a zamestnancom výhody Cashback World.

S produktmi Cashback Solutions majú malé a stredné podniky poruke cenovo výhodný a inovatívny program, ktorý umožňuje poskytnúť zákazníkom výhody Cashback World a spoločnosti ako takej členstvo v globálnom nákupnom svete.

K téme

Kniha o živote a smrti. Fascinujúci príbeh, ktorý sa vás dotkne Čistinky od svojho Lidla získavajú nové sídla

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.