Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. marca 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Amway prináša nový rad šampónov a kondicionérov SATINIQUE

BRATISLAVA 18. marca – Zdravé, lesklé a krásne vlasy nemusia byť len sen. Spoločnosť Amway prináša nový rad šampónov a kondicionérov SATINIQUE, ktoré predstavujú nové možnosti ako rozžiariť Vaše vlasy a dať im silu.

Exkluzívna patentovaná technológia ENERJUVE obsahuje jedinečný rad posilňujúcich lipidov, spevňujúceho kreatínu a látky 18-MEA (kyselina 18-methyleikosanová), čo je prírodná zložka vlasov zabezpečujúca ich zdravie a lesk. Vždy, keď sa vlasy zafarbia, môže sa z ich povrchu stratiť viac ako 80 % tejto zložky a nie je možné ju prirodzene regenerovať. Komplex ENERJUVE pomáha 18-MEA obnovovať a udržuje tak vlasy hebké a jemné. Účinný komplex preniká do jadra vlasov, sústreďuje sa na známky poškodenia a vlasy opravuje a revitalizuje rovnako z vnútra ako aj z vonku. Ošetrujúca kúra unikátneho komplexu ENERJUVE kompenzuje záporný náboj vlasov výsledkom čoho je doslova ich nový život.

„Zistili sme, že lipidy a kreatin pri posilňovaní a oprave vlasov vzájomne spolupracujú,“ vysvetlil Lane Duvel, vedúci vedeckých pracovníkov v oblasti starostlivosti o telo spoločnosti Amway.

Každý výrobok nového radu SATINIQUE navyše obsahuje zmes bylín a živín dodávajúcich vlasom vitalitu. Sú starostlivo vyberané pre konkrétny typ vlasov. „Navyše kolekcia sa môže pochváliť dvomi úplne novými vôňami a moderným designom obalov, ktoré majú ergonomický a ľahko uchopiteľný tvar,“ uviedla Ildiko Dikošová, riaditeľka spoločnosti Amway Slovensko.

Pre vlasy suché, nepoddajné a skrepovateľné je určený SATINIQUE Vyhladzovací šampón s hydratačným účinkom a SATINIQUE Vyhladzovací kondicionér s hydratačným účinkom. Oba prípravky vlasy hydratujú a dodávajú im lesk. Obsahujú olej z orechov KuKui a provitamín B5, ktoré sú zdrojom jemnosti, hladkosti a lesku.

Pre vlasy jemné, tenké alebo bez objemu je určený SATINIQUE Šampón na zväčšenie objemu vlasov a SATINIQUE Kondicionér na zväčšenie objemu vlasov. Jedinečná zmes oleja z makadamových orechov a sójové proteíny poskytujú tenkým a ochabnutým vlasom bez života prirodzený objem a prevzdušnenie. Vlasy tak získavajú tvar a iskru.

Pre vlasy farbené, poškodené UV žiarením a chemicky je určený SATINIQUE Šampón na farbené vlasy, SATINIQUE Kondicionér na farbené vlasy a SATINIQUE Revitalizačná maska na vlasy. Výťažok z jadierok granátového jablka a hrozna jemne opravuje rozštiepené končeky a chráni vlasy vystavené UV žiareniu alebo chemickému ošetreniu pred stratou farby. Zloženie bez sulfátov umožňuje dlhšie udržať prirodzenú farbu vlasov.

Pre všetky typy vlasov a rýchlu starostlivosť je určený SATINIQUE Šampón s kondicionérom 2 v 1 predstavujúci ideálny spôsob ako vlasy umyť a zaistiť im vyváženú výživu. Zmes oleja semien boráka lekárskeho (Borago officinalis), vitamínu E a provitamínu B5 poskytuje extra starostlivosť, hydratáciu a ochranu vlasov pre tých, čo majú veľmi málo času.

O spoločnosti Amway
Amway je najväčšou spoločnosťou priameho predaja na svete a 28.najväčšia americká súkromná firma podľa rebríčku časopisu Forbes. Amway bola založená v roku 1959 podnikateľmi Richom DeVosom a Jayom Van Andelom a má sídlo v meste Ada v Michigane v USA. Amway ponúka spotrebný tovar a podnikateľskú príležitosť prostredníctvom siete viac ako 3 miliónov nezávislých distribútorov vo viac ako 100 krajinách a teritóriách sveta zahrňujúcich Áziu, Afriku, Austráliu, Európu, Severnú a Južnú Ameriku.

Najpredávanejšími výrobkami Amway sú doplnky výživy značky Nutrilite, výrobky starostlivosti o pleť a dekoratívna kozmetika Artistry a systém na doúpravu vody eSpring. Spoločnosť svoje výrobky vyvíja, vyrába a poskytuje potrebnú logistickú podporu prostredníctvom dcérskych spoločností Access Business Group a útvarov Alticor Corporate Enterprises. Vo vlastných výskumných strediskách viac ako 700 vedcov uskutoční ročne okolo 500 tisíc testov zaručujúcich najvyššiu kvalitu a bezpečnosť. Amway je vlastníkom 1000 patentov a ďalších 800 ich je v procese registrácie.

Spoločnosť Amway ponúka zákazníkom záruku spokojnosti, ktorá umožňuje vrátenie aj použitých výrobkov. Rozsah tejto záruky dokonca prevyšuje odporučenia stanovené Svetovou federáciou asociácií priameho predaja (WFDSA).

Viac informácií na: www.amway.com, www.amway.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Priamy predaj ovplyvňuje inflácia, napriek tomu sú tržby stabilné Priamy predaj naberá na sile. Aj v čase pandémie sa potvrdilo, že patrí medzi jednu z významných metód predaja tovaru a služieb

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.