Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. júna 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Amway a Yaleova univerzita rozšírili výskumné partnerstvo

BRATISLAVA 12. júna – Spoločnosť Amway rozšírila výskumné partnerstvo s Yaleovou univerzitou, ktoré potrvá do roku 2016. Exkluzívna trojročná dohoda prehĺbi vedecký výskum v rámci inovatívnej liečby kožnej pigmentácie.

Táto spolupráca umožní vedcom Amway a Yale pokračovať v spoločnom porozumení molekulárnej biológie súvisiacej s pigmentáciou kože, predovšetkým s hyperpigmentovými poruchami. Hlbší prieskum v tejto oblasti umožňuje výrobu efektívnejších a cielenejších produktov, najmä z rady ARTISTRY IDEAL RADIANCE.

„Partnerstvo s Amway, globálnym leadrom v oblasti starostlivosti o pleť, je obzvlášť vzrušujúce. Náš spoločný výskum bude inšpirovať cielený vedecký pokrok, ktorý umožní ženám po celom svete posilniť ich sebadôveru, “ povedal Dr. John Pawelek, expert v oblasti procesu pigmentácie.

Hyperpigmentové poruchy sú výsledkom zvýšeného malenínu, teda pigmentu zodpovedného za produkciu farby vo vlasoch, pokožke a očiach. Lokálna liečba predpokladá, že všetky problémy sú rovnaké a reagujú na liečbu ako takú. Napriek tomu klinické úspechy vyžadujú individuálnu diagnostiku a starostlivosť. Hyperpigmentácia a melazma (tmavé škvrny na koži) sa dajú relatívne rýchlo vyliečiť, zatiaľ čo odstrániť škvrny spôsobené vekom je oveľa ťažšie. Nový spoločný výskum sa bude usilovať o pochopenie týchto procesov a vývinu finálnych výrobkov, ktoré tieto problémy budú

Dr. Pawelek je tiež členom vedeckej rady ARTISTRY, globálnej skupiny odborníkov na zdravie pokožky. Panel popredných akademikov a odborníkov z praxe, ktorý bol založený v roku 2007, radí vedcom v Amway v rade tém, nielen v oblasti starostlivosti o pokožku.

„Exkluzívne partnerstvo s Yaleovou univerzitou spája kľúčové piliere značky ARTISTRY – objavovanie, predstavy a invenciu,“ hovorí Catherine Ehrenbergerová, viceprezidentka pre výskum a vývoj v Amway. „Zvyšujeme našu vedeckú dôveryhodnosť vďaka pokroku, ktorý zvyšuje úroveň starostlivosti o pleť a pomáha zlepšovať životy žien po celom svete.“

Spoločnosť Amway spojením síl s Yaleovou univerzitou potvrdzuje pozíciu globálneho lídra na poli výskumu v oblasti krásy a zároveň prehlbuje tradične otvorený prístup k spolupráci s akademickou, štátnou aj mimovládnou sférou.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Priamy predaj ovplyvňuje inflácia, napriek tomu sú tržby stabilné Priamy predaj naberá na sile. Aj v čase pandémie sa potvrdilo, že patrí medzi jednu z významných metód predaja tovaru a služieb

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.