Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. mája 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Amrop organizuje májovú slávnosť HR pohoda

BRATISLAVA 21. mája – Poradenská spoločnosť Amrop Slovakia pri príležitosti celoročných osláv 25. výročia personálneho poradenstva na Slovensku a vlastnej aktívnej a inšpirujúcej prítomnosti na slovenskom a stredoeurópskom trhu organizuje májovú slávnosť HR pohoda.

Prvý ročník tejto príjemnej spoločenskej akcie sa uskutoční 27. mája 2015 od 18.00 hod. v reštaurácii Pohoda v bratislavskom Horskom parku. Pozvanie Amropu je určené všetkým manažérom, špecialistom i odborným pracovníkom, ktorí sa profesijne pohybujú vo svete HR oddelení.

Podujatie je skvelou príležitosťou zabaviť sa s priateľmi a kolegami z HR branže, porozprávať a spoznať nových ľudí bez odborných tém, prezentácií, partnerov a produktov. Do tanca i na počúvanie budú hrať výborní hudobní hostia – Sima Martausová a Barbara Weiss. Pripravená je ochutnávka vín z rodinného vinárstva Vínko Klimko z Modry, slané i sladké pohostenie a pre záujemcov aj bazén. Vstupenkou na podujatie je osobná vizitka.

Ďalšie informácie nájdete na www.hrpohoda.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

JM Search a The Amrop Partnership ohlásili strategické partnerstvo s cieľom získať globálny dosah pre svojich klientov Top firmy tlmočili stredoškolákom, aké zručnosti od nich budú vyžadovať

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.