Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. januára 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Aktuálne.sk s novým vedením redakcie

BRATISLAVA 16. januára – Spravodajský server Aktuálne.sk povedie od 16.1.2015 Richard Erdöfy, ktorý na poste šéfredaktora vystrieda Jozefa Mateja. Richard Erdöfy pôsobí v on-line redakcii od leta 2008. Zástupcom šéfredaktora sa dnešným dňom stáva Ladislav Bariak ml., ktorý tomto poste strieda Jakuba Fila.

Richard Erdöfy väčšinu svojho novinárskeho života venoval agentúrnemu spravodajstvu. Bol pri zrode oboch slovenských tlačových agentúr. V rodiacej sa TASR zakladal medzinárodnú redakciu, pôsobil ako zahraničný spravodajca a neskôr bol desať rokov šéfredaktorom TASR. V SITA bol prvým konateľom vznikajúcej agentúry a pôsobil aj v jej dozornej rade. Okrem spravodajstva si vyskúšal aj prácu v denníkoch (Práca, Plus 1 deň). Ako zástupca šéfredaktora stál pri prvých krokoch slovenskej edície časopisu Playboy.

Ladislav Bariak ml. pôsobil v rokoch 2005-2006 v televízii TA3 ako asistent šéfeditora vysielania. Od roku 2006 pracuje pre Aktuálne.sk ako jeden z kľúčových redaktorov.

O Aktuálne.sk:
Aktuálne.sk vzniklo v roku 2006 ako nezávislý online denník. Od svojho vzniku prináša čitateľom denne aktuálne informácie o dianí doma aj vo svete, nezávislé články, komentáre a VIP blogy významných osobností slovenského spoločenského a politického života, ako aj viacero servisných služieb, ako je počasie, tv program, kurzy cudzích mien a podobne, Je súčasťou portfólia spoločnosti Centrum Holdings.

http://www.aktualne.sk http://www.facebook.com/aktualne.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Bezkontaktné platby Mastercard sa budú dať realizovať na Slovensku už aj s náramkami Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC Situácia praje mladým ľuďom – uplatnenie nájdu vo viacerých odboroch

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.