Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. augusta 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Aktuálne.sk s novou verziou počasia

BRATISLAVA 3. augusta – Spravodajský server Aktuálne.sk, ktorý patrí k lídrom mienkotvorného spravodajstva na Slovensku pripravil pre svojich návštevníkov vynovenú verziu predpovede počasia. Nová verzia výrazne obohatila pôvodnú sekciu o množstvo dát a dodatočnú funkcionalitu.

V novej verzii služby používatelia okrem exkluzívnej predpovede počasia pre celé Slovensko na 14 dní vopred, ktorá je dostupná slovenským používateľom iba na Aktuálne.sk, nájdu aj rozšírenú verziu predpovede pre všetky slovenské mestá. Detailná predpoveď zachytáva stav teploty vzduchu, smer a intenzitu vetra v grafickej ako aj textovej podobe pre prehľadne rozdelenú do 3 hodinových úsekov dňa. Detailný prehľad počasia na Slovensku je dostupný pre všetky regióny a mestá na Slovensku a užívatelia si tak môžu zvoliť konkrétnu geografickú oblasť. Výrazne rozšírené boli aj doplnkové informácie v podobe bio-predpovedí, prehľad teplôt vzduchu a vody v obľúbených letoviskách a zvýšený priestor získali aj redakčné články venované predpovedi a vývoju počasia.

„Leto je obdobie, kedy sledujeme pravidelný nárast záujmu čitateľov o predpoveď počasia pre Slovensko a najpopulárnejšie letoviská. Nová sekcia venovaná počasiu tak zapadá do konceptu intenzívneho rozvoja a posilňovania spravodajstva Aktuálne.sk.“, hovorí Marcela Hlavatá, produktová riaditeľka Centrum Holdings na Slovensku.

Najaktuálnejšie predpovede počasia nájdete v sekcií http://aktualne.atlas.sk/pocasie/

o Aktuálne.sk (www.aktualne.sk) Aktualne.sk je mienkotvorný spravodajský server na Slovensku s unikátnym obsahom, investigatívnymi témami a bohatou štruktúrou. Poskytuje spravodajské informácie z domova, zo sveta, ekonomiky, športu aj kultúry. Mimoriadne obľúbeným typom obsahu sú pravidelné on-line rozhovory a blogy osobností slovenského politického i spoločenského života.

o Centrum Holdings (www.centrumholdings.sk)
Centrum Holdings je internetová mediálna spoločnosť aktívna v krajinách strednej a východnej Európy (Slovensko, Česká republika a Chorvátsko). Na Slovensku oslovíme mesačne viac ako 2 milióny užívateľov. Spoločnosť prevádzkuje on-line médiá Atlas.sk, Centrum.sk, Mapy.sk, Wanda.sk, Žena.sk, Pobox.sk, Aktuálne.sk, Dnes.sk a mnohé ďalšie.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Inžinierska cena 2022/2023 – Poznáme víťaza najlepšej diplomovej práce Mágia, džinovia a čarovná lampa. Fantasy inšpirované rozprávkami Tisíc a jedna noc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.