Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. augusta 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Aktuálne.sk s interaktívnym kurzovým lístkom svetových mien

BRATISLAVA 28. augusta – Spravodajský server Aktuálne.sk, ktorý patrí k lídrom mienkotvorného spravodajstva na Slovensku, predstavil svojim používateľom novú verziu kurzového lístku svetových mien.

Interaktívny kurzový lístok ponúka prehľadne zoradené denné kurzy najvýznamnejších
33 svetových mien, vrátane zachytenia kurzovej zmeny za posledný deň. Jednotlivé meny sú v prehľade zvýraznené aj prostredníctvom ikony v podobe národnej vlajky príslušnej krajiny. K používateľsky atraktívnym funkciám interaktívneho kurzového lístka patrí aj možnosť zobrazenia histórie vývoja kurzu meny k referenčnej mene Euro a to až za obdobie posledných 2 rokov, pričom samozrejmosťou je možnosť voľby zobrazenia vývoja aj v menších časových úsekoch.

K šikovným pomocníkom pri prepočtoch kurzov patrí aj nová menová kalkulačka, vďaka ktorej si používatelia jednoducho a prehľadne spočítajú akú sumu požadovanej meny získajú za zadanú sumu v Euro, resp. koľko Euro je potrebných na získanie požadovanej sumy v zvolenej mene.

„Interaktívny kurzový lístok je praktickým doplnkom spravodajstva Aktuálne.sk, vďaka ktorému získajú čitatelia rýchle a prehľadné informácie o kurzoch najvýznamnejších svetových mien na jednom mieste.“, hovorí Marcela Hlavatá, produktová riaditeľka Centrum Holdings na Slovensku.

Interaktívny kurzový lístok nájdete priamo na stránke http://aktualne.atlas.sk/kurzy/

o Aktuálne.sk (www.aktualne.sk) Aktualne.sk je mienkotvorný spravodajský server na Slovensku s unikátnym obsahom, investigatívnymi témami a bohatou štruktúrou. Poskytuje spravodajské informácie z domova, zo sveta, ekonomiky, športu aj kultúry. Mimoriadne obľúbeným typom obsahu sú pravidelné on-line rozhovory a blogy osobností slovenského politického i spoločenského života.

o Centrum Holdings (www.centrumholdings.sk)
Centrum Holdings je internetová mediálna spoločnosť aktívna v krajinách strednej a východnej Európy (Slovensko, Česká republika a Chorvátsko). Na Slovensku oslovíme mesačne viac ako 2 milióny užívateľov. Spoločnosť prevádzkuje on-line médiá Atlas.sk, Centrum.sk, Mapy.sk, Wanda.sk, Žena.sk, Pobox.sk, Aktuálne.sk, Dnes.sk a mnohé ďalšie.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Škoda Auto Slovensko uspela s projektom Najkrajšie zvuky Slovenska v celosvetovej súťaži, bodovala s ním aj v rámci automobilky Vzdelávací projekt ECO TOUR odštartoval svoj 11. ročník

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.